Menu Close

5 míst, která byste měli vidět na Floridě při cestování sólo

Traveling Solo může být zmocňujícím dobrodružstvím, které poskytuje život měnící zážitek ze sebepoznání. Je těžké porazit Sunshine State, když se týká destinací, které jsou prakticky vytvořeny účelem, aby vyhovovaly cestě sólového cestovatele. Malebné pobřeží Floridy, krásné pláže, dynamická města a rozmanitá krajina na vás čekají.

Jednou z nejlepších věcí na cestování samotné je to, že můžete vytvořit a změnit svůj rozvrh podle svého uvážení. Vychutnejte si místní kuchyni, prozkoumejte národní parky nebo jednoduše leží na pláži namáčející se na slunci. Je prakticky nemožné vytvořit seznam míst k návštěvě, která plně zachycuje to, co Florida nabízí.

Níže jsou však uvedeny destinace, které by měly být na vrcholu vašeho seznamu sólových kbelíků na Floridě.

Obsah

1. Florida Keys
2. Orlando
3. Gainesville
4. Pensacola
5. Clearwater

1. Florida Keys

Florida Keys je ideálním místem, pokud se chcete ponořit do outdoorových aktivit nebo prostě nic nedělat. Nejjižnějším bodem Spojených států je ideální směs idylických krajin a dechberoucích pláží. Najděte dobré místo na pláži a kopat do své oblíbené knihy, protože neomezené tyrkysové vody tvoří jiné světové pozadí.

Pokud jste byli pokousáni dobrodružnou chybou, existuje řada potápění, šnorchlování a rybolových výletů, z nichž si můžete vybrat. Ukázka známého základního vápenného koláče Essential West, vydejte se do národního parku Dry Tortugas nebo odjeďte do velkého rohového klíče, islamorada nebo základního larga, pokud jste ve snaze o vyrovnanost.

2. Orlando

Orlando je vyvážená kombinace uklidňujícího ticha a dynamické energie. Pokud jste sólový cestovatel, který miluje komuniku s místními obyvateli a navazuje nové přátele, existuje spousta příležitostí pro socializaci v Orlandu. Pokud chcete tichou samotu daleko od chaosu každodenního života, má to také Orlando.

Od muzeí až po zábavní parky jsou návštěvníci Orlandu zkaženi pro výběr, jak by chtěli trávit čas. Najděte tichou rozlohu písku na pobřeží nebo vydejte se do jedné z nedalekých přírodních pramenů na klidný den obklopený přírodou. Povzbuzujte svůj večer zkoumáním různých akcí, barů a restaurací, které pojmou různé preference a vkus.

3. Gainesville

Gainesville je oprávněně považován za vysokoškolské město díky hostování jedné z nejznámějších institucí státu, tj. University of Florida. Nicméně, s různými věcmi v Gainesville, včetně různých kulturních aktivit, venkovních míst, luxusních muzeí, prvotřídních stezek a luxusních potravinových scén, město poskytuje mnohem více než ubytování a zařízení pro vysokoškolské studenty.

Navigujte mnohem více než 30 mil turistických a cyklistických stezek, kde můžete spatřit aligátory, divoké koně, bizon a ptáky. Paddleboard nebo kánoe krásné řeky nebo se vrhněte do křišťálově čistých pružin. Získejte jídlo v centru města v kterékoli z vynikajících restaurací na farmu. Navíjejte své večery drink z místních pivovarů nebo chytání nějakého divadla.

4. Pensacola

Jedná se o vzrušující destinaci na pláži, který naštěstí pro sólového cestovatele nepřitahuje tak četné davy jako pláže na jižní Floridě. Pensacola sedí ve středu státního pobřeží Mexického zálivu. Je to historické město, které se postaví proti smaragdově zeleným vodám Atlantského oceánu. Mnoho návštěvníků Pensacoly hledá uvolněnou atmosféru a zároveň si užívá cukrově bílé plážové písky.

Jděte rybařit, plavat, navštivte Fort Pickens nebo prozkoumejte Národní námořní letecké muzeum. Pensacola je domovem národního pobřeží Gulf Island, který může být startovací podložkou pro jednodenní výlet do zbytku atraktivních destinací Panhandle, jako je Navarre Beach a Perdido Key.

5. Clearwater

Pokud je vaše představa o ideálním sólovém výletu kopejte prsty do písku na podmanivé pláži, pak je Clearwater místem, kam jít. Příjemci různých ocenění, pláže, okolní krajiny a vynikající výhled na zápal slunce jsou doplněni různými hotely, které jsou jen pár kroků od moře.

Večer se vydejte na Sunset Pier 60, abyste viděli hudebníky a pouliční umělce ve svém živlu. A pokud chcete mít dobrodružství ve vodě, můžete si vybrat z potápění, tryskových lyžování, rybolovu hlubokého moře a dalších.

Sunshine State je místo, které zachycuje představivost, takže tyto destinace jsou jen nahlédnutím toho, co Florida nabízí, pokud cestujete sami.

Jste na Pinterestu? Připněte je!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *