Menu Close

O flexibilitě pro cestování

Adventurous Kate zahrnuje přidružené odkazy. Pokud provedete nákup s těmito odkazy, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Dodržování nejvyšší kvality materiálu vám poskytuje světová cestování a radou cestovního ruchu. Když uvidíte toto video, pochopíte, proč jsem souhlasil s tím, že budu spustit vysoce kvalitní publikování materiálu poprvé za téměř rok.

Jednou z mých největších radostí bylo nakonec jít k mým návštěvníkům z Filipín v Manile v loňském roce.

Filipínci jsou některé z nejteplejších a nejpřátelštějších lidí, jaké kdy potkáte. stejně jako rádi cestují. Pokud mi nevěříte, prohlédněte si webový provoz na filipínských cestovních blogech – navzdory tomu, že jsou ze země s menší populací, pravidelně tahají čísla předcházející všemi nejvýznamnějšími cestovními blogy.

Tady je ještě jedna věc – pro Filipinos je mnohem těžší cestovat na mezinárodní úrovni, než je to pro lidi z mnohem zavedených zemí. Jen chodit do Evropy je dlouhý proces, který potřebuje kompletní itinerář s již rezervovanými hotely, důkaz příjmů a bankovní výpisy z posledních několika měsíců, mimo jiné.

Nemohl jsem tomu uvěřit.

Přesto moji dobří přátelé z Filipín stále zvládají cestování, stejně jako nejen na místa, kde mohou jít bez víza. Tráví čas skákáním s obruče: shromažďováním bankovních výpisů, vyplňováním těchto formulářů, každá měsíce rezervace cestování předem a také sedí na setkáních na velvyslanectví, které se modlí, aby se nic pokazilo.

Byl jsi v Evropě? Jak jednoduché to bylo zarezervovat let a zaplatit cestu? Měli jste nějaký druh okamžiků serendipity a změnili své plány na rozmaru? Požadovali jste dokonce získání víza? Věřte tomu.

Serendipity je jednou z věcí, které jsem v cestování potěšil – mění vaše plány na poslední chvíli a také něco úplně jiného. Ale i něco jako trochu nepopsaný vedlejší výlet do jiné země by byl omezen pro někoho, kdo má pas z zavedené země.

Proč se moji dobří přátelé Pinoy i lidé z jiných zavedených zemí dokonce obtěžují cestovat se všemi těmito omezeními? Protože chápou, jak velká cest hodnoty zvyšuje jejich životy.

Výhody cestování

Cestování je fatální pro předsudky, bigotnost, stejně jako úzkostlivost, stejně jako mnoho našich lidí vyžaduje to na těchto účtech velmi. Široký, zdravý, charitativní výhled na chlapa a věci nelze získat vegetací v jednom bitovém rohu Země celý život. -Mark Twain

Největší výhodou mých cest je to, že jsem o světě tolik objevil. Stejně jako mnohem více se naučíte, tím mnohem více zjistíte, že vaše země by mohla být lepší.

Thajsko by pro jednoho může být návrh na transgenderovou expozici i přijetí. Kratoeys nebo ladyboys (obvykle používaný, nepoškozený termín) jsou veřejně přijímáni a v Thajsku přijímají mnohem více než ve Spojených státech. Okolnost není dokonalá, ale už je to osvětlení kolem toho, co máme v Americe.

Ekologicky vede Bhútán. Bhútán měl prospektivní, aby exponenciálně přinesl mnohem více cestovního ruchu – ale úmyslně omezují počet turistů, aby způsobil velmi malý účinek na jejich jemnou himálajskou atmosféru a také umožnil lidem, kteří jsou hlavní ohledně léčby země s úctou.

Skandinávie i nordici tak dobře dělají mnoho věcí. Vsadíte se, že bych chtěl online ve skandinávském systému, platit hromadu mnohem více v daních a také získat zcela bezplatnou zdravotní péči, stejně jako péče o děti, a také nařízený čas na útěk a také mít vězeňský systém, který opravdu rehabilituje.

Japonsko je úžasně efektivní. Vážně, Japonci vynakládají veškeré úsilí, aby učinili každou akci, každé zařízení, každou budovu, aby vyřešili co nejpříjemnější problémy. Lidé v každé jiné zemi by přišli s důvody, proč něco neudělat – je to také drahé; Je to neesenciální. Japonci to prostě dělají.

Cestování pomáhá ocenit, jaké inovace dávají jiná místa světu – a také nám umožňuje vrátit dům a sdílet to, co jsme se naučili.

Každý by měl být schopen cestovat.

Podívejte se na toto video a inspirujte se.

Udělejte si chvilku být vděčný.

Přemýšlejte o tom, až příště sedíte v letadle vedle někoho, kdo voní, jako by se na týden neosprchoval.

Přemýšlejte o tom, když se váš autobus rozpadne, stejně jako jste uvízli na straně silnice.

Přemýšlejte o tom, když se potíte a trpíte otravou jídlem.

Cestování je krásné privilegium, které máme. I v těžkých dobách. Nikdy si to nepamatuje.

Získejte e -mailové aktualizace od KateNever Miss a příspěvek. Odhlásit se kdykoli!

křestní jméno
Poslední jomelast njá
Váš e -mail s e -mailem
Předložit

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *