Menu Close

Konečný průvodce mentorem anglicky v Thajsku

Publikováno: 2/15/2020 / 15. února 2020

Thajsko je sen učitele angličtiny. S nízkým úkorem žijících, neuvěřitelných potravin, bohatých kultur, spousta párty, stejně jako Mai Pen Rai (žádné starosti) postoj, země úsměvu je extrémně významná země pro učitele angličtiny.

Pro thais je angličtina přemýšlena o nutnosti pracovat v celosvětovém trhu, takže je vždy požadavek na učitele. S jazykovými školami, hlavními školami, univerzitami, stejně jako jiná místa nabízející anglické kurzy, existuje mnoho cest pro zaměstnání.

Takže přesně jak získáte úkol mentor angličtinu v Thajsku?

Abyste tak učinili, požadavkem být rodilý mluvčí z anglicky mluvící země (definovaný jako USA, Kanada, Spojené království, Irsko, Austrálii, stejně jako Nový Zéland) nebo prokázat svou plynulost, stejně jako mít bakalářský titul.

Vzhledem k popularitě mentorské angličtiny v Thajsku, navrhl bych také mít 120-hodinový certifikát TEFL, TEFL, TESOL nebo CELTA, aby byl konkurenceschopnější.

Se všemi mentorovými šancími v Thajsku se platy značně liší v závislosti na místě i zaměstnavateli. V horkých turistických destinacích, jako je Koh Samui, Phuket, stejně jako ostatní skvrny, očekávejte méně než to, co byste udělali v méně exotických místech, protože lidé přijmou nižší příjem výměnou za životní styl pláže.

Využijete nejvíce v Bangkoku, který dodržoval Chiang Mai.

Zde je členění různých metod pro vyučování v zemi, stejně jako to, co očekávat s každou pozici:

Veřejné školy

Veřejné instituce jsou bez školky s vysokou školou. Rok instituce začíná v květnu, stejně jako končí v březnu, stejně jako zahrnuje třítýdenní přestávku v říjnu.

Jako instruktor veřejné instituce v Thajsku očekávejte, že pracujete na plný úvazek, i když nejste mentor každý den. Povinnosti odrůdy od výroby plánů lekce, jakož i zkoušky na třídění papíry (žádný z nich jste kompenzován, pokud je to ve vašem vlastním čase), kromě udržení úředních hodin ve škole.

Studenti odrůdy v jejich chápání, stejně jako pochopení angličtiny, stejně jako často existuje bitové pokyny, pokud jde o kurikulum, které požadujete vytvořit. Jsi tady v podstatě na vlastní pěst! Mnoho instruktorů integrovat hry, televizní pořady, stejně jako filmy do svých tříd.

Ve veřejných školách je poměr student-to-učitel vysoký, takže očekávejte velké velikosti třídy.

Platy odrůdy od 25 000 do 40 000 USD (827-1,317 USD) měsíčně. Mentor ve městech vás učiní nejvíce peněz. Můžete očekávat nižší platy na venkově, nicméně náklady na bydlení je tak levný, stále skončíte spoustu dalších peněz!

Soukromé i celosvětové školy

Existuje velmi málo rozdílů mezi veřejnými institucemi, stejně jako osobní i po celých světových školách, kromě nižšího poměru pro studenta pro učitele, jakož i pravdu, že platy jsou výrazně vyšší, protože nemají svobodně zúčastnit se.

Mezinárodní instituce mají nejneoblenější pozice, ale budete požadavek, abyste byli skutečným licencovaným instruktorem, abyste se dostali jeden z nich, protože učební plán splňuje Západu. Osobní instituce jsou o něco méně přísné, ale stále chcete mít nějaké zkušenosti. Požadavek budete mít nejen stupeň, avšak certifikát TEFL, TESOL nebo CELTA, stejně jako předchozí mentor zkušenosti, stejně jako nativní anglický reproduktor.

Pokud jste nikdy neučili angličtinu nebo máte jen trochu zážitek, je nepravděpodobné, že budete mít úkol na jednom z těchto škol.

Vzhledem k tomu, že veřejné instituce splňují thajský systém a zahrnují bitovou podporu, tyto instituce mají tendenci být spíš jako západní školy, takže pokud vás zajímají, jaký je mentor jako tam, jen věřte zpátky k tomu, co jsi šel škola!

Mezinárodní instituce platí nejvíce, přibližně 80 000 000-170,000 THB ($ 2,633-5,596 USD) za měsíc (což je dobře nad typickým thajským příjmem, stejně jako umožňuje, aby váš způsob života byl více bohatství); Osobní instituce platí 60 000-80,000 THB ($ 1,975-2,633 USD).

Tyto pozice rovněž zahrnují velké množství požitků: smluvní bonusy, velké nabídky dovolené dnů, zdravotní a wellness pojištění, stejně jako někdy letecké, jakož i z Thajska.

Vysoké školy

Výuka na univerzitě v Thajsku může pomoci vám poskytnout hranu nad soutěži o další anglické úkoly mentor v zemi. Nicméně mentor na univerzitě znamená mentor na částečný úvazek, stejně jako vydělávání pouze 30 000-60,000 tHB ($ 987-1,975 USD) měsíčně.

Vzhůru je, že můžete také učit na jedné další instituci na částečný úvazek, dostanete několik měsíců placené dovolené, stejně jako jste kompenzován velkoryse, pokud budete muset pracovat přesčas (asi 1 000-1,500 THB nebo $ 33-49 USD , hodina).

V závislosti na tom, kde učíte, budou vaše povinnosti jiné. Všichni instruktoři musí přijít s plány lekce, HoWEVER Někteří mohou mít také také naučit fakultu nebo mít mimo jiné navíc sezení mimo učebnu.

Můžete nebo nemusíte mít učebnice pro využití pro vaše učební plán. Velikost třídy na univerzitách jsou notoricky velké, asi 50 studentů.

Jazykové školy

Výuka angličtiny v jazykové instituci v Thajsku je jiná než na veřejné nebo osobní škole. Třídy se obvykle konají v dopoledních hodinách, než se pracovní den začne fit podnikatele, pak opět odpoledne i do večera pro děti i dospělé.

Workweek v jazykových institucích se rozprostírá do víkendu.

V jazykových školách jsou třídy málo stejně jako rozmanitost od čtyř až deseti studentů. Jako učitel je vaše povinnost najít plány lekce, stejně jako aktivity.

Stejně tak volba v jazykových institucích bude pracovat plnou nebo částečný úvazek. Na plný úvazek instruktoři dělají kdekoli od 30 000 do 40 000 USD (987-1,316 USD) za měsíc; Part-time instruktoři činí 350-500 THB ($ 11.50-16.50 Ud) za hodinu.

Existují skvělé nabídky, stejně jako skvělé nabídky jazykových institucí v zemi, stejně jako úkoly jsou relativně jednoduché. Opravdu se nestarají o předchozí zkušenosti, nebo dokonce pokud máte certifikát TEFL (i když máte oba usnadnit práci).

Stejně tak budete mít extrémně bitovou podporu od institucí, stejně jako v podstatě musí nastavit cokoliv na vlastní pěst. Budete jen zaplatit za aktuální čas ve třídě.

Nepravidel jsem se nelíbí mentor na jazykových školách, nicméně práce byla jednoduchá, i když to nebylo dobře zaplaceno.

Firemní vzdělávací programy

Jako obchodní učitel, vyučujete z kanceláře společnosti, poskytují lekce svým zaměstnancům. Třídy mají tendenci být velké, takže mnoho pracovníků se může zúčastnit. Vzhledem k tomu, že tyto programy jsou poměrně drahé, pozice jsou vyplněny pouze instruktory se zkušenostmi.

Očekávejte, že budete pracovat během ranního nebo pozdě v noci, protože musíte učit lidi mimo pracovní dobu.

Firemní instruktoři dělají kdekoli od 45 000 do 60.000 THB ($ 1,481-1,974 USD) měsíčně, stejně jako je typický pro instituci pokrývat cestovních nákladů do společnosti.

Příprava testu

Příprava testu v Thajsku je jiná než v jiných anglických pozicích. Musíte být informován v řadě anglických testů, včetně SAT nebo GRE prep (a dokončeny v 95. percentilu nebo vyšší), kromě IELTS i toků, z nichž oba jsou využívány k testování stážistů před tím, než budou fungovat nebo výzkum studovat v zahraničí.

Jako test testovacího učitele, třídy jsou buď skupiny nebo osobní, stejně jako umístění na obou všedních dnů a víkendech. Je to váš úkol nejen naučit programy, ale také styl, stejně jako navázat studijní plán programu.

Testovací instruktoři typické asi 600 THB (20 USD) hodinu.

Nejlepší úkoly úkolů pro mentor v Thajsku

Existuje mnoho míst k objevování úkolů mentor angličtiny v Thajsku. Ten nejlepší pro úkoly je Ajarn.com, protože má jen nejvíce výpisů, stejně jako je specifický pro Thajsko. Je to nejstarší mentor v Thajsku.

Jiná místa s účtováním úkolů zahrnují následující:

Jít v zámoří

Učit se

Výuka v Thajsku

Jak požádat o vízum

Není obtížné požádat o vízum non-imigrant B nezbytné pro vyučování angličtiny v Thajsku, stejně jako vaše instituce vám pomůže, ale existuje spíše pár kroků k tomu, aby se to dostalo stejně jako začíná výuka.

Za prvé, ujistěte se, že váš pas má platnost po dobu šesti měsíců, stejně jako mít pasové snímky pro aplikace, kromě původního bakalářského stupně, přepisů, stejně jako licencovanou kontrolu kriminálního zázemí.

Dále budete požadavky požádat o vízum z vnější strany Thajska, stejně jako zahrnout dopis od zaměstnavatele s nabídkou úkolu. Když máte vízum, vaše zaměstnavatele kroky, stejně jako zpracovává papírování, dokončení zbytku aplikace ve vašem zastoupení.

Poté, co je vízum kompletní, budete požadavek mít fyzikální vyšetření, stejně jako lékařský certifikát z thajského lékaře, stejně jako pak dostat své pracovní povolení. Odtud je to na oddělení přistěhovalectví, aby se prodloužila vaše vízum ve vašem pasu po dobu 12 měsíců.

Poslední dva kroky jsou dostat svou daňovou kartu z daňového oddělení, jakož i tedy licence pro mentor. Váš zaměstnavatel by měl být schopen vám pomoci ve všech prvcích procesu.

Je důležité poznamenat, že pokud vyberete, chcete-li učit bez těchto potřebných položek, spustíte nebezpečí, že se dostanete z země i pokutu.

***
Výuka angličtiny v Thajsku je jedním z nejlepších mentorových šancí na světě, díky nákladům na životní náklady, tropickém prostředí, stejně jako Laid-back životní styl.

S tolika možností pro mentor, stejně jako jednoduchost získání víza, je to perfektní oblast začít vaše anglické mentorové kariéry v zahraničí.

Připraven naučit v zámoří? Získejte můj komplexní průvodce

Tento digitální průvodce bude dánPřed vaší soutěže vám pomůže přistát s vysokým placením úkolem s důvěryhodnou společností, stejně jako vám poskytne poprvé porozumění z pravých učitelů! Začněte dnes s tímto stahovatelným pdf (pro váš počítač, e-reader nebo mobilní zařízení) s knihou plus 12 rozhovorů o životě jako učitel, plus radu úkolů z jednoho z nejvyšších náborářů v průmyslu!

Rezervujte si výlet do Thajska: Logistické tipy, stejně jako triky
Rezervovat svůj let
Použijte Skyscanner nebo Momondo k objevování levného letu. Jsou to moje dvě preferované procházení motory, protože procházejí webové stránky i letecké společnosti po celém světě, takže vždycky nepochopíte žádný kámen není ponechán nevrtaný. Začněte s Skyscannerem velmi nejprve, i když mají největší dosah!

Rezervujte si ubytování
Můžete si rezervovat hostel s Hostelworld, protože mají největší akci, stejně jako nejlepší nabídky. Pokud chcete zůstat někde jinak než hostel, využijte Booking.com, protože důsledně vrátí nejlevnější ceny pro penziony, stejně jako levné hotely. Moje upřednostňovaná místa k pobytu jsou:

Nezapomeňte si pamatovat cestovní pojištění
Cestovní pojištění pokrytí vás ochrání před nemocí, zranění, krádeží, stejně jako zrušením. Je to komplexní bezpečnost v situaci něco pokazí. Nikdy nechodím na výlet bez toho, jak jsem musel v minulosti mnohokrát využít. Můj preferovaný podnik, který nabízí nejlepší služby, stejně jako hodnotu, je:

Bezpečnostní křídlo (pro všechny pod 70)

Zajistěte svůj výlet (pro ty nad 70)

Medjet (pro další repatriace)

Hledáte nejlepší podnikání, abyste ušetřili peníze?
Podívejte se na stránku svých zdrojů pro nejlepší podnikání, které využijete při cestování. Seznámím se všechny ty, které používám, abych šetřil peníze, když jsem na silnici. Ušetří vám peníze, když cestujete taky.

Chcete více informací o Thajsku?
Nezapomeňte jít na náš robustní cílový průvodce Thajskem pro ještě více plánovacích tipů!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *