Menu Close

Průvodce Dirtbike & ATV Tours v Antipolo City, Rizal [věci dělat poblíž Manily]

zažívají jiný způsob, jak se přiblížit k přírodě rezervací ATV Adventure na Mountain Quest – ATV & Dirtbike Tours v Antipolu!

Pokud jsou pro vás běžné aktivity turistiky, trekking, pocházení a plavání, pak musí být ten pravý čas přemýšlet o tom, že uděláte něco nového. Pokud jste nadšenec přírody, jako jsem já, ale nenávidím myšlenku pěší turistiky – promiň, moje tělo není opravdu kompatibilní s aktivitami, jako je tato *povzdech *, pak je ATV odpověď! Dobrou zprávou je, že tento typ činnosti je na dosah, pokud jste v Metro Manila.

Další články, které si můžete přečíst:

5 nejlepších kempových webů v Rizalu [s dostupnými sazbami]

Průvodce cestováním DIY na Mount Binacayan, Rizal [Rizal Travel Guide]

Průvodce po 6 lokalitách světového dědictví UNESCO na Filipínách

Seznam prázdnin Filipín v roce 2021 [s tipy, jak uspořádat plán dovolené na dovolené]

10 nejlepších kempů v Luzonu, které doporučujeme

Mountain Quest – ATV & Dirtbike Tours v Antipolo City, Rizal je nejlepší volbou, pokud jde o tento druh zábavného zážitku! Přečtěte si více níže a já se s vámi podělím o náš neuvěřitelný denní kurz spolu s Mountain Quest.

Obsah

Co je ATV?
Jak si užít jízdu na ATV?
Příprava jízdy na Mountain Questtips na řízení ATVS

Co během kurzu očekávat
Co můžete dělat po kurzu?
Často kladené otázky týkající se hory – ATV & Dirtbike Tours

Co je ATV?

ATV je krátké slovo pro terénní vozidlo. Někdy se také nazývá čtyřkolka, čtyřkolka nebo lehké užitkové vozidlo. Některé ATV mají buď 3 nebo 4 kola. Tento typ vozidla cestuje na nízkotlakých pneumatikách a je vyroben tak, aby procházel různými terénními podmínkami. ATV mají být používány pro terénní nebo na polních silnicích, jeho pneumatiky nejsou určeny pro ulice, zpevněné silnice nebo dálnice. Díky tomu je ATV ideální pro objevování hor, kopců atd.

Jak si užít jízdu na ATV?

Všichni víme, že Filipinos miluje sporty a jsou ochotni vyzkoušet cokoli, co by je mohlo vyzvat. A to zahrnuje jízdu na ATV. Dobrá věc je, že jízda ATV je stále populárnější a pro některé lidi se pomalu stává koníčkem nebo zábavou. Pokud máte zájem vyzkoušet tuto neuvěřitelnou aktivitu, jste na dobrodružství! To je jeden z nejlepších a zábavných způsobů, jak prozkoumat zájmová místa, protože je také řízen cestovním ruchem.

Chcete -li si užívat jízdy na ATV, musíte nejprve mít základní znalosti o tom, jak manévrovat toto vozidlo. Dobrá věc na Mountain Quest je, že před zahájením kurzu vás naučí všechny věci, které potřebujete vědět. Pokud jste začátečník, je to skvělá příležitost, protože se jich můžete zeptat na cokoli a dokonce budete mít demo jízdu před skutečným obchodem!

Příprava jízdy na Mountain Quest

První věc, kterou vám řekne, je samozřejmě nosit pohodlné oblečení. Nejlepší na nošení jsou sportovní oblečení. Já a můj bratranec jsem se rozhodl nosit trička, bundy, Jeggings a sportovní boty. Tak jsme se vyděsili, že jsme se opékali pod sluncem, hehe. Můžete nosit jakékoli pohodlné oblečení podle vašeho výběru.

Další věc je nosit ochranné vybavení, jako jsou přilby, boty, pokud máte, a rukavice. Nezapomeňte na rukavice! Zapomněli jsme je přinést, takže jsme po kurzu cítili trochu bolesti v rukou. Mountain Quest poskytuje přilby, kolenní a loketní polštářky. Můžete také přinést brýle, abyste chránili oči.

Tipy na řízení ATV

Zde jsou 2 základní tipy, které by začátečníci měli pamatovat před řízením ATV. Mountain Quest nám vždy říká tyto tipy během celého kurzu:

1. Vždy držte nohy na kolících. Ano vždy. Ať se stane cokoli během jízdy nebo cokoli, s nimiž se setkáte, nikdy si položte nohy na bok. Je to proto, že by se mohly chytit pneumatikami na zadní straně vozidla, nechcete, aby se to stalo, že?

2. Cvičte pomocí spojky, řazení a brzdy. To by mohlo znít ohromně, zejména pokud s vozidly nemáte představu ani zkušenosti, jako jsem já. Ale ATVS v Mountain Quest se však vůbec neučí. Byl to už můj podruhé, když jsem jezdil na ATV, ale byl to poprvé mého bratrance. Stručně řečeno, ve skutečnosti nemá ponětí, jak manévrovat tento typ vozidla. ale Hádej co? Dokázala se to hned naučit, myslím, že asi za 10 minut? Není třeba se toho tolik učit pro spojku nebo posun, protože ATV jsou automatické.

Stále se však musíte naučit, jak zvládnout brzdy. Pamatujte, že část řízení ATV zpomaluje a to zahrnuje, jak můžete plyn uvolnit v perfektním načasování a jak hrát s brzdami. Zní to příliš? Bez obav! Není to vůbec obtížné! Jak je uvedeno výše, budete mít demo jízdu před skutečným obchodem. A můžete se také naučit ovládat ATV na cestách!

Co během kurzu očekávat

Na Mountain Quest existují různé typy kurzů; Krátký kurz, kurz džungle, říční kurz a Advnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *