Menu Close

Létejte s AirAsia – nejdostupnějším způsobem cestování po Asii Pacifiku!

V posledních měsících jsem cestoval na druhé straně světa. Byl jsem v Indonésii, Austrálii, Hongkongu, Tchaj -wanu, Bruneji a Myanmaru. A stejně jako mnoho mých cest, každá země mě nikdy nedokázala ohromit svým zřetelným kouzlem a místními tajemstvími. Musím poděkovat Airasii za to, že tyto cesty umožnily. Vlastně miluji jejich službu a myšlenka, že je to levný dopravce, je určitě plus pro cestovatele s vědomím rozpočtu. Letecká společnost pomáhá mnohem více lidem chodit po celém světě za zlomek nákladů.

Ale když už mluvíme o nízkých nebo levných jízdných, samozřejmě existuje nevýhoda, zejména pokud jste někdo, kdo s sebou nese gadgety. V mém případě jsem nesl své kamery, čočky a notebook. Jde o to, že jsem je nechtěl zkontrolovat, i když jsem měl k dispozici 20 kilogramů. Bylo to proto, že naše gadgety jsou výrazně drahé a bylo by příliš riskantní na to, aby se přihlásilo. Mezitím se na mou potřebu nestačilo 7-kilo ruční nošení. Jsem si jistý, že nejsem jediný, kdo to zažil, že? Ale stejně, bez té malé výzvy, všechno ostatní bylo v pořádku.

Obsah

AirAsia jako hráč v cestovním průmyslu
Síťová mapa a trasy společnosti AirAsia
Pomocné / doplňkové služby AirAsia
Jaké jsou výhody létání s AirAsia?
Jaké jsou nevýhody létání s AirAsia?
Měli byste létat s Airasia?

AirAsia jako hráč v cestovním průmyslu

AirAsia je levná malajská letecká společnost, která má sídlo poblíž Kuala Lumpur a je známá jako největší letecká společnost v zemi podle velikosti a cíle flotily. Byl uznán v roce 1993 a stal se funkční v roce 1996. Do roku 2001 společnost čelila finančním nepokoji a Tony Fernandes získalo AirAsia a učinila ji znovu lukrativní. Začali s 2 letadly v Malajsii na značce se 6 leteckými společnostmi a 15 rozbočovači!

S řadou uznání pod pásem můžete jednoduše říci, že dělají skvělou práci. Zde jsou některé z jejich milníků.

Hlasoval nejlepší levnou leteckou společnost na světě za 8 po sobě jdoucích let od Skytrax

Hlasoval přední asijské palubní průvodčí (World Travel Awards)

Největší LCC v Asii – z hlediska proudového flotily a počtu hostů

Skutečná letecká společnost ASEAN, která spojuje všech 10 zemí ASEAN

Síťová mapa a trasy společnosti AirAsia

AirAsia má kolem 120 destinací v Asii a v Austrálii. Pokud si rezervujete předem, pravděpodobně získáte úžasné obchody a promo.

Pomocné / doplňkové služby AirAsia

Zatímco občas, jen to „toking“ během práce cest, je pro nás také důležité připravit a naplánovat dopředu. S AirAsia existují pomocné a doplňkové služby, které si můžete zakoupit před letem. Tímto způsobem můžete zažít pohodlné a starosti – zcela zdarma cestování.

Jaké jsou tyto doplňky?

In – Letové jídlo – Jaký je nejlepší způsob, jak zabít čas při létání? Pak naplňte žaludek pozoruhodným jídlem! S Airasia si můžete před – zakoupit pozoruhodná jídla a ušetřit 25%, než je její běžná cena.

Zkontrolujte – v zavazadlech – Pokud si myslíte, že budete mít spoustu oblečení a předmětů, bylo by optimální, abyste dostali příspěvek na zavazadla. Je dobré, že AirAsia má program „nosit více, ušetřit více“, protože to znamená, že můžete přinést domů mnohem více suvenýrů, že? Navíc, provedení online vám ušetří 50% z letištní sazby.

Rezervujte si online – získejte nejdostupnější tarify, když si rezervujete online. Úžasná věc na tom je, že stále můžete spravovat a změnit rezervaci, kterou jste vytvořili jen několika kliknutími.

Cestovní pojištění – Jako běžní cestující doporučujeme získat cestovní pojištění. Napsali jsme o tom krátký článek, ale je také dobré, že AirAsia poskytuje něco podobného. Nikdy byste nevěděli, co se stane během vašeho cestování, a proto je chráněno za malý poplatek, co byste měli velmi zvážit.

Jaké jsou výhody létání s AirAsia?

Přemýšlíte o tom, že budete mít další let s AirAsia? Zde jsou dobré věci, které jsem pozoroval.

1. Je to optimální pro krátké – tažné lety – pokud se nestaráte o nohu – místnost, nebo pokud můžete zůstat na pár hodin plné, pak je to dobrá letecká společnost, se kterou letí. Ale pokud si myslíte, že se musíte plnit dobrým jídlem, můžete buď jíst na letišti, nebo koupit od letecké společnosti.

2. Pozoruhodné destinace – Pokud jste batůžkář, který chce ušetřit nějaké náklady a dosáhnout nejlepších destinací, je nejlepší způsob, jak jít, Flying Airasia je. Jen se ujistěte, že máte dostatek času na přípravu a že si rezervujete pokrok, abyste získali nejlepší ceny.

3. Dobrý rozpočet Lounge – za pouhých 12 $ můžete zůstat v rozpočtovém salonu! Není to špatné, pokud budete mít přenocování na letišti.

4. Propagace jsou neuvěřitelně zlevněné – podívejte se na své propagační akce, protože se jedná o naprosto úžasné obchody.

Jaké jsou nevýhody létání s AirAsia?

Pak samozřejmě existuje jen málo věcí, které vyžadují zlepšení. Tento seznam by měl řídit vaše očekávání, ale neměl by vás odraditz létání s AirAsia.

1. Omezená 7 kgs ruční nošení zavazadel (i pro vaše pomůcky) – takže pokud cestujete a přenášíte své gadgety, abyste během své vysněné dovolené pořizovali ideální záběry, můžete nakonec zaplatit mnohem více, protože musíte zkontrolovat – ve svých položkách .

2. Není optimální pro lety s dlouhým – vytažením – nemůžete si přinést vlastní jídlo, takže pokud máte hlad, poslední možnost je nákup od letecké společnosti, nebo jen počkejte, až dorazíte do cíle. Kromě toho je také nohy omezený a nemůžete udělat hodně protahování, což je docela nezbytné, když létáte po dlouhou dobu.

3. Nákladné lety na poslední chvíli – Je dobré, pokud si rezervujete pokrok nebo získáte propagační akce s AirAsia. Ale zjistil jsem, že lety na poslední chvíli mohou být drahé. Skoro to samé se všemi ostatními leteckými společnostmi, se kterými jsem se setkal.

Měli byste létat s Airasia?

AirAsia může být spravedlivá volba, v závislosti na typu cestovatele, kterým jste, a na druhu dobrodružství, které budete mít. Pokud nejste vybíravý „leták“, který by chtěl získat extrémní pohodlí, když jste tam „tam“, neměl by to být problém. Navrhuji, že pokud máte rozpočet, naplánujte si cestu dopředu, abyste ušetřili náklady na vstupenky u AirAsia. Pokud je to nutné, můžete také zvážit získání doplňků před letem. Nejprve zvážte svá zavazadla nebo se pokuste opustit své objemné pomůcky a vyberte si mnohem přenosnější, pokud se chcete vyhýbat nákladným dalším poplatkům za zavazadla.

Spolupracovali jsme s AirAsia a nabízeli bezplatné lety do různých destinací v Asii a Austrálii. Názory však byly založeny na skutečné zkušenosti.

Jste na Pinterestu? Připněte je!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *