Menu Close

9 důvodů, proč Bluewater Panglao Beach Resort je váš nejlepší výběr hotelu v Boholu

To byl jeden z nejlepších dnů mého života – láska mého života aka můj snoubenec, který se stane z druhé strany světa Nakonec jsem měl šanci se mě podívat tady na Filipínách podruhé. Je Brit, jsem Filipín a stejně jako mnoho cizinců se zamiloval do naší ohromující země, stranou mě! Haha.

Po dnech úvahy o tom, kde bychom měli strávit 4 dny mezi všemi krásnými 7 107 ostrovy, na které jsme se Filipinos věnovali hrdosti, jsme se konečně rozhodli, že jsme se rozhodli zůstat v provincii Bohol.

Slyšeli jsme o tom tolik pěkných věcí – jejich vynikající jídlo, přátelské místní obyvatelé, nedotčené pláže a samozřejmě čokoládové kopce a vzácné tarsiery! To jsou věci, které slyšíme pouze od našich kamarádů a čteme o nich na internetu, takže jsme byli velmi nadšeni, že jsme si všechno viděli a zažili všechno pro sebe.

Měli jsme velké štěstí, protože Bluewater Panglao Beach Resort byla natolik laskavá, že nás pořádala 2 noci a náš pobyt s nimi byl nejlepší. Zde je 9 důvodů, proč si myslíme, že jsou nejlepším hotelem v Panglao?

Obsah

1) Pocit „Amuma“ dozvuk v majetku
2) Bazén je masivní!
3) Jídlo je bohol—incious!
4) Můžete mít romantickou večeři u pláže (stejně jako to, co jsme udělali)
5) Perfektní prohlídka pro turné moře / ostrova
6) Je to tak blízko slavná pláž Alona
7) Vily jsou nádherné
8) Masáž v lázních Amuma je velmi relaxační
9) Je to jen 15-20 minut od mezinárodního letiště Bohol-Panglao
Časnice o Bluewater Panglao Beach Resort

1) Pocit „Amuma“ dozvuk v majetku

Amuma je visayanské slovo, které znamená krmení, péče, pečování a péči. Obvykle je slyšíme říkat toto slovo, ale co je nejdůležitější, cítili jsme, že v rozích nemovitosti dozvídá. Byli jsme vítáni maximální upřímností, vřelými pozdravy a ohromujícím úsměvem, byli jsme postaráni o ne jako hosté, ale jako členové rodiny, které už dlouho neviděli, a během celého našeho pobytu jsme byli vychováváni mírem a klidem .

2) Bazén je masivní!

Očekávejte, že budete mít nějaký čas „mě“, i když jste v bazénu vedle ostatních hostů, protože jejich bazén je obrovský. Je také dobře udržovaný a voda je velmi čistá. Nejen, že je to velmi instagramovatelné, je to také velmi plavecké: P

3) Jídlo je bohol—incious!

Bufetová snídaně stojí za to se probouzet brzy. Každé ráno mají čerstvě vařené jídlo, čerstvou kávu a mají širokou škálu výběru potravin. Možnosti nejsou nikdy stejné a cheesy ensaymada má zemřít !! Mají také interní restauraci, která slouží místní kuchyni. Všechny oblíbené jsou Sinugba Nukos, Hinang Manok, Tinolang Pugapo a Adobo Rice. Jen přemýšlím o tom nutí mě se chtít vrátit! : str

4) Můžete mít romantickou večeři u pláže (stejně jako to, co jsme udělali)

Váš pobyt se svým milovaným na krásném místě, jako je Bohol, nebude nikdy úplný bez romantické večeře u pláže. Jejich zaměstnanci pro nás připravili večeři při svíčkách přímo u pláže a pod hvězdami. Je tak ohromující slyšet havárii vln tavících se s nějakou ohromující hudbou. To, co to ještě zlepšilo, je lahodné 4-chodové jídlo připravené šéfkuchařem. Byla to taková perfektní noc! Pro všechny milence tam vřele navrhuji, abyste to také udělali?

5) Perfektní prohlídka pro turné moře / ostrova

Bohol je známý svým ohromujícím oceánem, takže jít ven vidět a skočit ve svých tyrkysových modrých vodách je třeba udělat, když jste tady. To, co dělá toto turné zvláštní, je, že vás vyzvednou přímo před pobřeží Bluewater, takže není třeba vycházet z majetku letoviska. To vás ušetří před dalšími Zzzz, které jste tak dlouho chtěli.

6) Je to tak blízko slavná pláž Alona

Alona Beach je známá svým bláznivým nočním životem a je od nemovitosti jen 1,9 km. Pokud se cítíte trochu navíc, můžete buď chodit nebo si vzít tříkolku na párty. Ano, je dost blízko na to, aby se opil a šel domů, ale je také dost daleko, abyste neslyšeli veškerou bláznivou hudbu večírku. Poté, co jsem to řekl, váš dobrý noční spánek zde nikdy nebude ohrožen.

7) Vily jsou nádherné

Zůstali jsme ve Villa Cabilao, obrovské vile s jednou ložnicí s vlastním ponořeným bazénem. Úplně jsme se cítili, jako by to už bylo naše líbánky. Haha. Pokoj spolu s koupelnou je čistýa krásně navržené. Pokoj je doplněn minibarem, televizí kompletní s kanály a (náš oblíbený) Netflix, telefon, klimatizace, vysoušeč vlasů, balkon, posezením, toaletou, přístavkou iPod, skříň nebo skříň a kávovar.

8) Masáž v lázních Amuma je velmi relaxační

Vyzkoušeli jsme masáž v lázních Amuma a bylo to šílené dobré. Každý úder, který Pearl (moje úžasná masérka) mi dal zmírnil veškerý stres, který jsem měl pro tento rok. Po několika minutách jsem usnul, jako bych byl pandou. Co je na této masáži tak úžasné, že je můžete mít buď pod stromem, nebo na pláži. Perfektní masáž s perfektním nastavením? Ano prosím!

9) Je to jen 15-20 minut od mezinárodního letiště Bohol-Panglao

Vím, že bys byl unavený z vašeho dlouhého letu (nebo dlouhých zpoždění letu) a vše, co chcete udělat, je jít do svého hotelu a ležet si na pohodlné posteli, jakmile přistanete na letišti. Nebojte se proto, že za pouhých 15-20 minut od nově otevřeného mezinárodního letiště Bohol-Panglao se v tomto ráji ocitnete putování. Pokud nemáte pocit, že procházíte potíží s vlastní jízdou, můžete si od nich vždy zarezervovat letištní převod.

Časnice o Bluewater Panglao Beach Resort

1) Kolik stojí místnost v Bluewater Panglao Beach Resort?

Nejnovější ceny pokojů můžete zkontrolovat na webových stránkách hotelu, Hotels.com, Expedia, Hotelscombined nebo Booking.com.

2) Jaké mají místnost?

Můžete si vybrat mezi vilou s jednou ložnicí, vilou se dvěma ložnicemi, premiérovou deluxní místnost nebo rodinnou podkroví.

3) Jsou přímo přes pláž?

Ano, a ve skutečnosti mají dokonce soukromou pláž, ke které máte vždy přístup jako jeho host.

4) Mají převod letiště?

Jo!

5) Jsou povolena domácí zvířata?

Ne, tak nechte své kožešinové děti za sebou.

6) Mají parkovací místo vozidla?

Ano, a je to zdarma.

7) Existuje wifi?

Ano, a je to opravdu rychlé!

8) Jak daleko je to od letiště Tagbilaran?

Je to 16 kilometrů od nemovitosti.

9) Jsou děti vítány?

Až 2 děti jsou v místnosti zdarma (ve věku 11 a méně). Za jídlo se účtujeme pouze tehdy, pokud máte 6-11 let. Počítají poloviční sazbu pouze při jídle formou bufetu.

10) Jaký je čas check-in a check-out?

Je 15:00 a 11:00.

Jste na Pinterestu? Připněte je!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *