Menu Close

Výlet do Indianapolis, Indiana

Indianapolis, Indiana je jedním z mých oblíbených městských destinací v celé Americe. Na rozdíl od některých hlavních měst, která o víkendech vyprázdňují, je většina toho, co Indianapolis nabízí turistům, doslova v centru centra.

Během snadné procházky od Indiana Convention Center jsou Lucas Oil Stadium (Football) a Victory Field (baseball). Jak byste mohli mít podezření, mnoho hotelů v centru města podporuje příliv sportovních fanoušků jakýchkoli návštěvníků kongresu pro jakoukoli danou událost nebo hru. Za chladnějšího nebo deštivého počasí využijte městské sítě nadzemních a uzavřených mostů pro chodce.

Plánujte strávit celé dva dny právě prozkoumáním mnoha atrakcí a muzeí vhodných pro rodiny v centru města (a dětské muzeum Indianapolis, o tom mnohem více). Začněte ve státním parku White River, státního parku 250 akrů na západním okraji centra.

Státní park White River

Mezi atrakce v parku patří Indiana State Museum (s divadlem IMAX), Indianapolis Zoo a White River Gardens, Eiteljorg Museum of American Indians and Western Art, ústředí NCAA a Hall of Champions, Medaile of Honor Památník, Victory Field a Vojenský park.

Indiana Central Canal

Dlážděné stezky pro chodce nesou chodce, běžce a cyklisty přes park a podél Indiana Central Canal, osmimílový dlouhý kanál, který vede v centru města Indianapolis, přes státní park White River a přes vládní centrum Indiana. Po parkem a podél kanálu protéká několik významných kusů trvalého veřejného umění, přečtěte si umělce a inspiraci za prací na této webové stránce: Public Art. Za teplý a slunečný den si můžete dokonce chtít pronajmout pádlovou loď u ohybu v kanálu poblíž mostu N West St.

NCAA Hall of Champions Museum

Zoo Indianapolis

Mezi výlety do zoo Indianapolis patří pavilon delfínů s delfínovými show a první delfín podvodní zóny a stádo slonů potulující se přes větší africkou výstavu Plains. Mezinárodní centrum Orangutan Simon Skjodt je nejmodernějším vzdělávacím, výzkumným a ochranným centrem a je domovem jedné z největších skupin orangutanů v Americe.

Wrosová setkání v zoo Indianapolis

Dětské muzeum Indianapolis

Dětské muzeum Indianapolis je pět mil Drive severně od centra Indianapolis. Muzeum zahrnuje pět pater a téměř půl milionu čtverečních stop a je největším dětským muzeem na světě. Rodina by mohla v tomto muzeu snadno strávit celý den a nevidět všechno. Jak byste mohli mít podezření, muzeum získalo mnoho ocenění a pravidelně je na 10 nejlepších seznamech pro dětské muzea v Americe.

Dětské muzeum Indianpaolis

Kde zůstat

V celé Metro Indianapolis je opět k dispozici mnoho možností ubytování. Zůstali jsme v (a užili jsme si) JW Marriott, kamenný trow z mnoha atrakcí ve státním parku White River, budovy státního Capitolu a pomníku slavného vojáka a námořníků v jádru města. Při check-in si Kid vybere cenu z pokladní truhla ukryté za recepcí.

Truh na pokladnu v JW Marriott v Indianapolis.

Připneš? Uložte tento příběh na později.

Šťastné stezky!

Příbuzný

Unikátní Den památníků TripMemorial Day je oblíbený čas na cestování a stále je spousta času na naplánování prázdninového víkendového výletu. Zde je několik zábavných akcí a aktivit, které se dějí po celé zemi letos: Indiana tento pamětní víkend znamená 100. běh Indy 500. Město Indianapolis má…
25. dubna 2016 v „Sezónní cestování“

10 destinací pro rodiny v Olympii, Washingtonsome o našich oblíbených výletech byly v hlavních městech. Výlety z hlavních městských cest, které jsou obvykle předloženy směsicí historie a sociálních studií, jsou lekcí občanské výlety, která se nachází. Olympia nebyla výjimkou z tohoto trendu; S muzei, parky a spoustou nezávisle vlastněných obchodů a restaurací, zde…
2. listopadu 2016 v „Pacifiku“

Řízení kruhu jezera Michigan’s Circle se nachází do Atlantského oceánu systémem zámků, kanálů a kanálů podél Saint Lawrence Seaway, oblíbeným výletem na středozápadní výlet je úžasná prohlídka Circle Lakes Circle, určený malebný silniční systém spojující všechna úžasná jezera a Řeka St. Lawrence. Cesta úžasné jezera Circle …
17. října 2022 v „Epic Road Trips“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *