Menu Close

Boj proti nemoci pohybu na silničních výletech

Nic nemůže změnit výlet z úžasného na hroznou jako záchvat nemoci. Dokonce i ty nejzkušenější silniční válečníky se pravděpodobně setkaly s tímto ubohým pocitem, osobně nebo s cestujícím.

Od zakřivených silnic po nedostatek čerstvého vzduchu, těhotenství nebo obecné malátnosti, zde jsou některé návrhy a triky, které jsme používali po mnoho let a přes mnoho kilometrů.

Nesete pohybové nemocenské pásky

Za prvé, vždy máte v rukavické krabici alespoň jeden balíček nemoci. Líbí se nám odrůda generické modré mořské kapely určené pro výlety a výlety plavby. Pokud míříte na obzvláště větrnou silnici, projděte je dopředu.

Mějte zvratku sběrný sáček nebo kbelík s víkem!

Vždy mějte na dosah kolecí kbelík/tašku zvracet. Důrazně doporučujeme službu s víkem. V minulosti jsme použili plastové krémy zmrzliny, ale něco vyvinutého k odstranění zápachu je bonus. Nenechte se k této položce příliš připojit; Nejlepší je, pokud to můžete vyhodit, opláchnout to nebo ho zahodit.

Omezte knihy, elektronické pomůcky a DVD

Pro děti, které jsou náchylné k pohybové nemoci, povzbuzujte při pohledu z okna a omezte čtení a použití elektronických zařízení. Jednou jsme měli půjčovnu automobilu s DVD přehrávačem a naučili jsme se tvrdě, jak se naše nejmladší nedokáže vypořádat s kombinací filmu a zadního sedadla (nejhorší cirkulace vzduchu).

Čerstvý vzduch je klíčový

Ujistěte se, že všichni cestující dostávají spoustu čerstvých, cirkulujících, vzduchu a mají láhev s vodou nebo čistou soda a sušenky po ruce. Mnoho lidí doporučuje zázvor nebo produkt, jako je gin gins pro kohokoli, kdo se cítí obzvláště nevolný. Když jsem byl těhotná, použil jsem gin giny a během dlouhých výletních výletů pomohli vytáhnout výhodu z mé první ranní nemoci.

V případě potřeby užívejte lék

Nakonec je produkt, jako je Meclizine, nutností pro lidi, kteří vědí, že nemohou přežít dlouhý výlet bez úplného utrpení nemoci pohybu. Ujistěte se a přečtěte si kontraindikace s léky; Meclizine vás může ospalena (ujistěte se, že tento dospělý spolujezdce sedí na předním sedadle, ale ne za volantem).

Udělejte si přestávky

Obecně je sedět v automobilu celé hodiny na konci na těle, močovém měchýři a žaludku! Poslouchejte své tělo a své děti (jsme tam už?

Máte pokyny pro boj nebo kontrolu nemoci pohybu na výletu? Zanechte komentář níže.

Šťastné stezky!

Hlavní funkce fotografie:

Příbuzný

Věci, které je třeba vyřešit, než vyrazíte na cestu Tripa Camping Road, jsou jedním z nejzajímavějších víkendových pobytů. Pokud máte rádi cestování, pak vám víkendové výlety nabízejí dostatek příležitostí strávit nějaký kvalitní čas s rodinou. Také lidé, kteří se zajímají o fotografii, stále hledají příležitosti, jak se vydat na výlety. Pokud vás baví …
30. listopadu 2019 v „Post host“

Výlet do největší americké dálnice Sea Lion Cavefollow 101 jedenáct mil severně od centra Florencie v Oregonu a ocitnete se na největší americké jeskyni mořského lva. Místo jeskyní lachtanů, soukromého přírody a svatyně ptáků, jeskyně jsou celoročním domovem hvězdného lachtana, téměř ohroženého…
30. května 2015in “Oregon”

Top 5 rodinných destinací sv. Patrika March 17 je den St. Patty’s Day a stále je čas naplánovat výlet. Takže sníst vaše šťastná kouzla, sbalte si dudy a začněte hledat duhy a Leprechauny! Vybrali jsme pět úžasných míst, abychom dostali vaši Riverdance!
6. března 2011 v „Post hostování“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *