Menu Close

Tři pozoruhodné výlety na cestě 57: Velká Británie a irská cesta 66

mají každý seznam kontejnerů. Obvykle plné zajímavých událostí i aktivit, vždy hledáme další koncept, který bude zahrnovat něco nového o světě nebo o sobě. Významná cesta 66 sloužila této funkci pro bezpočet silničních výletníků v USA vzhledem k tomu, že její založení v roce 1926 však nyní existuje ekvivalent pro Spojené království i Irsko: Path 57.

Počínaje Plymouthem a končícím v Galway v Irsku, Path 57 kombinuje deset propojujících výletů po zemi i vodě a pokrývá 2 590 mil a také trvá 5, stejně jako 8 týdnů – v závislosti na tom, jak dlouho se utratí V každé z 57 zastávek! Úplný průvodce na webu Jurys Inn poskytuje popis každého města podél trasy, které se v pravém životě setká s fotografiemi památek.

Zde jsou tři soukromé výlety na cestě na cestě 57.

Londýn do Cardiffu

The London to Cardiff Path je úžasná možnost vidět některé legendární britské památky i města. Londýn je samozřejmě plný toho, co však dělá ostatní místa podél cesty, nabízejí něco jiného a stejně stejně hodni.

Windsor je oblíbený převážně pro ohromující hrad Windsor, oficiální dům královny Elizabeth (na obrázku) kromě Legoland! Město je obklopeno krajinou, což z něj dělá malebné místo k návštěvě. Bath, místo světového dědictví UNESCO, je všeobecně známý pro svůj design z 18. století a římské lázně, které se stále využívají. Ukažte kromě mimořádné architektury, od středověku po moderní. Cardiff, velšské hlavní město, je ještě jednou krásnou město, které má velké nabídky, a také včetně hradu Cardiff, Millennium Center a Cardiff Bay. Noční život je také vynikající, částečně kvůli tomu, že obyvatelé města jsou tak vřelí i vstřícní.

Aberdeen do Glasgow

Tento výlet je vhodný pro vidět několik nejlepších částí Skotska. Aberdeen je podmanivé přístavní město s ohromujícími výhledy na pobřeží a malebné procházky podél svého přístavu, zatímco Inverness se nachází ve skotské vysočině a také historicky bohatém městě, které má oslnivou design a živou kulturu. Glasgow je mimořádné město, které nabízí velké nabídky, když si užívají umělecké galerie, muzea, online hudbu a dram (whisky), aby se vyhledávala viktoriánským designem a vysokou lodí v Glasgow Harbor.

Tato část Path 57 obsahuje několik z nejneobvyklejších přírodních krajin a scenérie na cestě. Národní park Cairgorms je velkolepá, ale klidná směs horských pásů, lesů, rašebl, jezdců a řek v srdci skotské vysočiny. Světový populární a ohromující Loch Ness je také objeven na cestě, i když „Nessie“ může být těžší najít! Na jih, severně od Glasgow, je Loch Lomond a národní národní park Trossachs, největší vnitrozemská oblast vody ve Velké Británii.

Glasgow do Galway

Poslední část Path 57 zkoumá kouzlo Severního Irska i Irska. Začíná to tím, že vezme trajekt z přístavu Glasgow Cairnryan do Larne Port v severním irském financování Belfastu, pulzujícího města s hlubokou historií a rozmanitosti kulturních atrakcí, včetně Crumlin Road Gaol a Titanic Belfast, na rodině narození Titanická loď.

Dublin je živé, dynamické město financování s rušným dnem, nočním životem a výjimečně uvítací atmosférou. Senzační hrad Dublin a radnice jsou nejlepšími příklady jeho majestátního designu a také existuje celá řada atrakcí. Menším, ale podobně malebným městem podél cesty je Waterford, nejstarší město Irska, které sahá až do Vikingů!

Korkův pulzující design a jeho ikonická, kostelní věznice z 18. století z 18. století způsobuje, že vyčnívá z jiných irských měst a zdůrazňuje jeho malebné kouzlo. Poslední, ale rozhodně, v neposlední řadě je cíl na cestě 57 Galway. Nachází se na západním pobřeží Irska, jeho standardní irské kouzlo, středověké dědictví a živá kultura z něj činí město, které potřebuje vidět, prozkoumáno a zažíváno jakýmkoli typem vyhrazeného cestovatele. Předtím, než se pustíte, přemýšlejte o tom, jak se připravit s automobily a pojištění kamionů v Irsku, jen pro případ.

Pro mnohem více informací stáhněte si průvodce plnou cestou 57 zde:

Příbuzný

Recenze knih – Legendární výlety z Ameriky Lonely Planet: Podívejte se na mnoho napínavých dobrodružství Americas, když můj partner a také jsem dostal novou knihu Lonely Planet „Epic Road of the Americas“ v e -mailu druhý den, druhý den, Strávili jsme hodinu ideální pryč, jen se s tím převrátili a četli jsme jeho kousky, podívejte se na obrázky a také mluvit o spoustě výletů v něm, které…
13. října 2022 v „Epic Road Trips“

Cestujte po NC500 (North Coastline 500) ve Skotsku NC500 je Skotská reakce na cestu 66 – 500 mil výlet kolem severního pobřeží Skotska. Začíná i dokončení Inverness, financování skotské vysočiny, cesta vás zavede na úžasný výlet s několika nejlepšími scenériemi Skotsko nabízí. …
26. září 2018 v „hostujícím autor“

Prozkoumejte Discovery Během CA Highway 1 Deset destinací podél krásného centrálního pobřeží Kalifornie v okrese San Luis Obispo, Cesta pro objev CA Highway 1 je ekonomickým místem pro naplánování vaší další výlety pro domácnost. Nedávno aktualizovaná webová stránka CA Highway 1 Discovery Path používá, co potřebuje domácnost k plánování nejlepší silnice…
20. listopadu 2015 v „Kalifornii“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *