Menu Close

Pozoruhodné kouzlo Kruger National Park

Adventurous Kate zahrnuje přidružené odkazy. Pokud s těmito odkazy provedete nákup, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílet na e -mail

Myslíte si, že jít na africké safari je hlavně o zvířatech? Podle definice to může být, ale vidět, že úžasná krajina je také velkou součástí!

Líbí se mi fotografování krajiny mnohem více než cokoli jiného, stejně jako jsem nemohl odolat apologeticky požádat naše průvodce Lee-Anne a JP, aby znovu zastavil auto znovu a znovu, abych mohl pořídit spoustu fotografií HDR.

To však není Kruger chápáno. I když je to obrovský národní park – přesně stejná velikost jako New Jersey nebo Izrael! – Nechází to, že je jedním z vizuálních omračovačů. Nedostanete rozsáhlé krajiny Serengeti nebo vyprahlé kouzlo Namibu.

To znamená, že tady je tolik kouzla, pokud pochopíte, kde to hledat.

A co tato cloudová akce?

Během naší návštěvy byla řeka s Ngalou suchá, protože je to po většinu roku. V tuto chvíli, kdy jsem pořídil tento obrázek, to bylo jako by všechny paprsky slunce dokonale seřadily. Nezapomenutelný okamžik.

Kvůli řece jsou vodní díry, kde jste mnozí pravděpodobně uvidí akce. Tato vodní díra udělala nádhernou zastávku pro naši přestávku na čokoládu-Amarula s horkou kávou na naší poslední herní jednotky.

Na Halloweenu jsem stále hledal scény, které by mohly být ošetřeny, aby vypadaly další strašidelně. Bláznivé mraky za tímto osamělým stromem ve tvaru účtu.

Fialové západy slunce? Absolutně! Magický, úžasný okamžik. Tento obrázek je jistě upraven, stejně jako všechny obrázky zde, ale počítají se na mě – obloha i mraky byly dnes večer fialové. Jen jsem vynesl fialovou trochu víc.

A konečně jsme si viděli slunce zapadané do vzdálenosti, když jsme potěšili sklenicemi temperamentních špízů, stejně jako guacamole. Ideální metoda pro ukončení dne, stejně jako fantastické finále pro skvělý safari.

Který obrázek je tvůj oblíbený?

Mnohokrát děkuji a dále navštívit Jižní Afriku za to, že mě držel v tomto nezapomenutelném dobrodružství. Všechny názory, jako vždy, jsou moje vlastní.

Získejte e -mailové aktualizace od KateNever Miss a příspěvek. Odhlásit se kdykoli!

křestní jméno
Poslední jméno namelast
Váš e -mail s e -mailem
Předložit

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílet na e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *