Menu Close

ROMANCE AT DINNERTIME – THE MORRISON BAR as well as OYSTER HOUSE, SYDNEY

The Morrison Bar as well as Oyster home is one of those locations you feel like is your own bit trick that you don’t want to share, which je hloupý; Nevěřím, že jsem tu někdy byl, když to nebylo zabaleno! Morrison má tvrdě v srdci Sydney’s CBD a má pověst Come-One-Come.

Rádi objevujeme fantastická místa na oběd a večeři uprostřed mrakodrapů v srdci města Sydney. Existuje něco o objevování drahokamu v tak hektickém místě, které je jak zajímavé, tak uklidňující. Morrison určitě vyplňuje to krátké velmi dobře.

Líbí se nám Morrison. Stejně jako nás přivítá Maître D ‘, jako bychom byli staří přátelé, mám flashbacky (dobré), kdy jsme byli tady naposledy.

Nebylo to dlouho zpět – jen pár dní v pravdě – když jsme byli pozváni na začátek každoročního Oysterského festivalu Morrison. Jak název napovídá, toto umístění dělá vynikající rozmanitost ústřic, stejně jako během srpna, nelze ústřici 1 $ ignorovat.

Ale dnes večer jsme tady na večeři.

Náš stůl, ideál velkého okna fotografií při pohledu dolů na rušnou ulici George je nejlepší pro naši noc v noci. Ve skutečnosti paní Romance, stejně jako souhlasím s tím, že bychom navrhli požádat o jeden z těchto stolů, pokud jste na okouzlující jídlo.

Naše okouzlující servírka, Flo, používá nás menu a koncept sklenice šampaňského. Je to, jako bychom byli vzplanut. Ano, chtěli bychom sklenici temperamentní! Jak přesně věděla?

Neočekávali jsme, že budeme jíst mnohem více ústřic … ale šampaňské! Takže talíř 12 smíšených ústřic se tedy rychle objeví.

Vstoupíme na entrées a okamžitě zasáhneme Stumblera. Prostě si nemůžeme vybrat, co si objednat. Když znovu, Darling Flo je tu, aby pomohl, a také zahodí dings v našem plánu stravování.

Paní Romance jde pro ceviche – SCAMPI CEVICHE, který je. Polovicí scampi – „vařené“ kyselinou citronovou čerstvou limetkovou šťávou, stejně jako jemná a také ideální stránka hotovo. Je to inteligentní jídlo s jemným kopem chilli z ozdoby.

Vybral jsem si steakový tatarák, účtovaný jako „Sean’s Half Populární steak tartare“. Všichni tři jsme se pokusili a puzzle, proč je to jen napůl slavné, ale obava dokonce Flo panula.

Když se však objeví jídlo, zdá se, že na nic z toho nezáleží. Tartare je hladký i chutný. Je to o něco volnější, než jsem využil, stejně jako mlet je o něco větší, ale koření je nejlepší, stejně jako smíšený nakládaný Capsicum přidává také nápovědu Picante.

Z Sparkling jsme zasáhli bílé. Flo hodnotí naše potřeby a také klade několik směrovacích otázek a také se vrací s několika vítězi.

Zatímco paní R r natáhne na její Crawford River Riesling z Henty, Victoria, stejně jako se těší z minerálně sladkosti mého Pinot Blanc z Alsace ve Francii, vznášíme se nad zbytkem našich vstupů. I když netrvají dostatečně dlouho.

Pro náš primární program – když je opět pod poradenstvím Flo – paní Romance vybere mořského pstruha, který je k dispozici v vývaru hrášku, tokijských tuřín i cukety.

Vývar je úžasný. Zdá se, že se jedná o směs sójového, nádherného sójového, sezamu i octa, ale je to tak plné chuti, které se musí dějí mnohem více. Pstruh je vynikající a také zahrnuje nejpřísnější pokožku, jakou jsem kdy viděl. Když to zůstane ve vývaru, nelze to ani mokrý. Úžasný.

Věřil jsem, že půjdu do hamburgeru suchého věku-nebo snad chutného jehněčího, kterého jsme měli předtím-ale Flo, když opět pomůže.

Jsem tak potěšen, že jsem ji poslouchal. „Orgie hub Gnocchi“ je mimo slova. Je to opravdu houbová orgie s asi 7 různými typy, které nasákly vývar podobnou omáčce. Přehlídku však ukradne Gnocchi.

Pro jednoho, není to jen žádný typ gnocchi, je to Ricotta Gnocchi. Je krémová i jemná, stejně jako zranitelné výbuchy kůže, když vložíte každý kus do úst. Jak říká paní R, toto jídlo je tak skvělé, že by vám mohlo téměř otočit zeleninu!

Pokud zde nebyla naše strana delikátních tukových čipů kachních tuků, existuje možnost, že to prostě možná udělám.

I když se snažím jíst své primární zdvořile, také si užívám výjimečného pinotského noir z Shaky Bridge v centrálním Otagu, NZ.

Flo Naše servírka byla celou noc zlatíčko. Užitečné, pozorné, bystré … ale když jsou desky vyčištěny, ztmavne. Je to doba dezertu, stejně jako ona chápe, že budeme vyžadovat silnou ruku, která nás vede k velkému rozhodnutí.

Nejprve navrhuje newyorský tvarohový koláč s soleným karamelovým popcornem, což je přesně to, na co jsem se díval. Nakonec si však vybereme tekutý dezert, který nás všechny nechává cítit skvěle při vyjednávání.

Mám najednou skvělý sýr i ananas Martini, což je sofistikovaná směs přístavu, Grand Marnier as ananasovou šťávou otřesenou citronem i fíkovým chutney. Veselé roční oslavy ozdoby skutečného sýra a ananas na hůlce dokonale.

Mezitím je paní Romance s touto krásou hektická.

Je to Ferrero Rocher. Vyráběné v Morrisonu, toto je špičkové ve sklenici. Dekadentní směs vodky Belvedere, likéru Choc a Nutella s drcenými lískovými ořechy, které ozdobují – opravdu chutná jako alkoholická kapalina Ferrero Rocher. Je to neuvěřitelné.

To bylo jídlo, které si pamatuje. Stejně jako s jemnou procházkou s ulicemi města v noci, večer, který je třeba mít na paměti.

Morrison Bar i Oyster House

Otevřeno: denně od 11:30. Zavře: Mon-Wed-12:00, Thurs-1,00, Pá & So-2,00 hodin, stejně jako slunce-22:00.

Dobré pro: všechno! Okouzlující rande v noci (požádejte o sedadlo okna, když si rezervujete), nápoje po práci a munchy nebo obědové zdroje s přáteli.

225 George Street
Sydney NSW
(roh ulic George a také Grosvnor Streets)
W: themorrison.com.au

FB: @TheMorrisonsydney
TW: @TheMorrisonsyd
IG: @TheMorrisonsydney

Kde bylo poslední okouzlující jídlo, které jsi měl? Chodíte na večeři ve městě často nebo se držíte lépe domů? Řekněte nám v komentářích?

Obrázky paní Romance využívající kameru Olympus OM-D E-M10.
Večeřili jsme jako hosté Morrison.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *