Menu Close

Vaření na dovolené (a stále si užívá dovolenou)

Jedním z nejtypičtějších obav, na které se na silnici domácnosti zeptáme, je: „Jak ušetříte peníze?“ Stejně jako vždy existují velké obavy o vybíravé jedlíky, objevování zdravého jídla a pobytu s rutinami pro menší děti. Zatímco pronájem dovolené bude přátelský k rozpočtu, také to nemá hluk jako většina dovolené, pokud musíte dělat veškeré vaření. Naše odpověď na to? Přineste babičku na nějaké hlídání zdarma, er vysoce kvalitní čas s mladými a trochu vaření. Vážně, to je jedna z nejlepších částí velkého domu ve Spiffy Locale – babičky i dědečky jsou obvykle šťastné tome. Pokud však stále nejste přesvědčeni o vaření, požádali jsme profesionály v domě, aby nám poskytli několik tipů.

Pokud jste si nikdy zarezervovali dovolenou pro dovolenou na dovolenou, slyším obavy ve vašem hlase. “Nechci vařit!” Je to moje dovolená! “ Skutečností je, že mít fantastickou polohu k pobytu – s kuchyní – je klíčovou součástí, aby vaše dovolená byla uvolněnější a dostupnější.

Kdo těží?

Krátká odpověď je každý: rodiny, lidé, kteří se chtějí relaxovat místo toho, aby znovu utekli na oběd nebo večeři, lidé se speciální stravou, lidé s malými dětmi nebo vybíravými jedlíky, velké skupiny kamarádů, kteří chtějí jíst různé věci v různých časech … Pojmenujete to. Obvykle je to jen snazší a také dostupnější jíst doma.

Každý ocení pohodlí. Pro vegetariány znamená dovolenou dovolenou bez masa, kterým mohou věřit. Domácnosti s dětmi mohou mít za všech okolností ruční jídlo a zdravé občerstvení. Žádné další rozrušení v restauracích a možná ani šance na klidnou a dospělou večeři na palubě, zatímco mladí lidé jsou uvnitř sledování filmu!

Zájem o náklady

Pokud vás výše uvedené argumenty nezmizí, co přesně faktor výdajů? Jíst v domě je téměř vždy levnější než jíst v restauraci. Vynásobte to každým členem vaší rodiny, poté třemi jídly denně, stejně jako o počtu dnů na dovolené a úspory nákladů se skutečně sčítají.

Vezměme si jako příklad snídani. Snídaně v restauraci pro domácnost může za slaninu i vejce vynaložit přibližně 8 až 10 USD na osobu, nebo až 20 $ za hotelový bufet. To přidává stejně jako domácnost čtyř platící 40-80 $ za snídani. Během sedmidenní dovolené, která přidává až 280-560 $-jen na snídani.

Méně než 50 $ nakupuje dostatečné vejce, slaninu, chléb, kávu, mléko a obiloviny pro celou domácnost po dobu jednoho týdne. To ani nehovoří o pravdě, že si můžete užít snídani na pyžamu. Stále se můžete rozbít na několika večeřích – stejně jako byste měli, jste na dovolené – ale budete si je užít více pochopení, kolik peněz jste ušetřili na svém dalším jídle.

Pro ty, kteří si při sledování západu slunce užívají pěknou sklenici vína: láhev vína v restauraci s tuhými židlemi může náklady na 35 $ i nahoru. Přesně stejné víno z regionálního obchodu s vínem, které si užívalo na dvorku Chaise Lounge, stojí méně než 15 USD.

Co od vaší kuchyně očekávat

Většina pronájmu dovolené bude zahrnovat zásobenou kuchyň, včetně sporáku, ledničky, mrazničky a sady hrnců, pánví, nádobí, nápravy a příborů. Pravděpodobně bude pravděpodobně existovat kávovar a mikrovlnná trouba a často je venku grilování. Při rezervaci prázdninového pronájmu může majitel poskytnout úplný seznam toho, co je u majetku poskytováno. Pečlivě si to prohlédněte, abyste pochopili, co můžete očekávat, když dorazíte.

Vše, co budete vyžadovat přinést, je jídlo. Vezměte několik minut před odjezdem a naplánujte si jídlo, abyste mohli maximalizovat úspory nákladů a minimalizovat odpad. Zabraňte jídlu s mnoha komponenty, protože to zvýší náklady a vede k většímu odpadu. Pokud nejste v jízdní vzdálenosti a také mít spolehlivý chladič, nemá smysl koupit obří nádobu majonézy nebo paketů specializovaných komponent používaných pouze v jednom nebo dvou receptech, protože je prostě skončíte tím, že je vyhazíte nebo necháte za sebou nebo za sebou za sebou .

Nejlepší jídla, která můžete vyrobit, se mohou protáhnout po dobu několika dnů, takže můžete co nejlépe využít své úspory. Dnešní grilované steaky nebo drůbež mohou být rychle zítřejší sendviče. Čerstvé ryby i házené saláty nedrží také další den.

Přinést to z domova?

Zvažte zabalení několika vašich základů a také je přineste. Dělat chili? Přineste z domova malý svazek chilli, protože budete používat jen několik polévkových lžic. Vezměte si několik z těchto kečupů a hořčičných balíčků, které visí ve vaší vlastní kuchyni.

Pokud jedete, je jednoduché umístění chladiče v kufru a naplňte jej všemi, co požadujete z domova. Létání je více komplikacínull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *