Menu Close

10 cílů pro rodiny v Olympii ve Washingtonu

Některé z našich oblíbených výletů byly v hlavních městech. Výlety z hlavních městských cest, které jsou obvykle předloženy směsicí historie a sociálních studií, jsou lekcí občanské výlety, která se nachází.

Olympia nebyla výjimkou z tohoto trendu; S muzei, parky a spoustou nezávisle vlastněných obchodů a restaurací je zde deset míst, kde se můžete podívat s vlastní rodinou:

Prohlídka státu Washington Capitol

Webová stránka:

Začněte svůj průzkum Olympia v srdci komplexu Capitol v budově State Capitol. Veřejné zájezdy s průvodcem jsou zdarma a odcházejí na vrcholu hodiny, sedm dní v týdnu mezi 10:00 a 15:00 (všední dny) a 11:00 a 15:00 (víkendy). Prohlídky probíhají přibližně padesát minut a odjíždějí z informačního stolu ve druhém patře (těsně před hlavním vchodem). Pokud máte studenta střední nebo střední školy, požádejte o kopii studentské průvodce do brožury zákonodárného sboru, který s sebou nese po celé turné.

Prozkoumejte pády Tumwater

Webová stránka:

Tumwater Falls Park se nachází v historické Tumwater a označuje poslední cestu řeky Deschutes do jezera Capitol. Tumwater Falls klesl o 82 stop po nedávných srážkách; Plně demonstruje důležitost řady umělých žebříků ryb používaných lososem plaváním proti proudu k tření. Pokud půjdete, nechte čas projít po zpevněné stezce na obou stranách řeky (můžete překročit řeku na mostu pro chodce, který se nachází krátkou vzdálenost po řece od hlavního parkoviště). Pokud je počasí pěkné, užijte si piknikové zařízení a chytré malé hřiště.

Prohlídka na trhu farmářů Olympia

Webová stránka:

Olympia Farmers Market v posledních 41 vegetačních obdobích v posledních 41 vegetačních obdobích vítá návštěvníky mezi hodinami 10:00 a 15:00 (dny se liší v závislosti na sezóně). Návštěvníci, kteří mají kombinaci stálých vnitřních stánků a venkovních porostů, mohou nakupovat místní a sezónní produkty, maso a ručně vyráběné předměty. Chcete -li prodloužit návštěvu, Meander přes přístav Olympia Plaza a na obchody podél Market Street.

Hrajte v rukou na dětském muzeu

Webová stránka:

Jedno z nejlepších dětských muzeí, se kterými jsme se setkali v kontinentálních Spojených státech, je Hands on Childen’s Museum nutné zkontrolovat, pokud máte batolata a děti na základní věku. Exponáty jsou distribuovány na dvou podlažích (uvnitř) a rozšiřují se do velkého venkovního objevovacího centra (nezapomeňte si půjčit tříkolku a helmu z depotu triku). Užili jsme si vytvoření stop-motion video pomocí jílu a řetězce ve velkém studiu Arts & Parts. Pokud se podíváte na léto, podívejte se na umělé potoky a vodní hrací prvky ve veřejném náměstí East Bay, které běží podél Olympia Avenue.

Naučte se šetřit vodu v mokrém vědeckém centru

Webová stránka:

Naproti ruce na dětském muzeu a prodloužení veřejného náměstí East Bay se nachází mokré vědecké centrum v prvním patře budovy Lott Clean Water Alliance na křižovatce Adams Street a Olympia Avenue. Exponáty, události a činnosti se zaměřují na ochranu vody, čištění odpadních vod a regeneraci vody, kariéru v čisté vodě a ochranu zvuku pugetu. Wet Science Center bylo mým osobním oblíbeným „překvapením“ nalezení celé naší cesty a (nejlepší ze všech) přijetí je zdarma!

Krmte kozy na Lattinově venkovském moštu a farmě

Webová stránka:

Když jsme navštívili Olympii v srdci podzimu, byli jsme nadšeni, když objevili Lattinův venkovský mošt mlýn a farmu. Užívali jsme si horký jablečný mošt a jablečné kolapíry a kupovali jsme sáčky na krmivo pro zvířata a meandrovaly kolem domu, které navštěvovaly kozy, prasata, kuřata a další zvířátka. V domě je také dýňová náplast, jízdy na traktorech a vozíky na potraviny (během naší pracovní denní návštěvy nejsou otevřeny pro podnikání). Schilter Family Farm alternativně nabízí rodinám kukuřičné bludiště, dýňové dělo, seno a další dýně v náplasti.

Dozvíte se o domorodých Američanech v knihovně a výzkumu muzea Squaxin Island

Webová stránka:

Náhodou jsme objevili knihovnu a výzkumné středisko Squaxin Island Museum. Zpočátku jsme hledali pádový losos, který se třpytil na stezce lososů Kennedy Creek, zjistili jsme, že lesní servisní silnice kvůli záplavám. Pokračovali jsme podél nás 101 ve směru Sheltona a spatřili jsme hnědé „muzeum“ znamení a skončili jsme na budově na fotografii nahoře. Jak název napovídá, zařízení je muzeum, knihovna a výzkumné centrum (interiérové ​​fotografie je zakázáno) soustředěné kolem kmenových členů Squaxin Island a sedm vstupů South Puget Sound.

Užijte si výhled na státní park Tolmie

Webová stránka:

„Tolmie State Park je 105-akrový mořský park s výukou s 1 800 stop pobřeží slané vody na Puget Sound. Tento zalesněný park je na Nisqually Beach několik kilometrů od Olympia, hlavního města státu. “ Rodiny navštěvující park poprvé si mohou užít piknikovou oblast, kamennou pláž a tři míle turistických stezek. Pokud navštěvujete ze státu, budete si muset koupit průkaz Discover Passnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *