Menu Close

Nejlepší cestovní pomůcky pro rok 2017

Publikováno: 5/4/17 | 4. května 2017

V tomto měsíci Cestovní technickou sloupec Dave Dean, Dave Dean, naše místní cestovní tech guru, všestranný úžasný vole, a zjištěno, že technické místo příliš mnoho adaptérů, zaokrouhluje nejlepší cestovní pomůcky pro rok 2017.

Zpracování, co se zaboříte – a mnohem důležitější, co nechat za sebou – je hlavní hádka pro cestující, ať už jste pryč na týden nebo rok. Zejména technologická zařízení je problém: modely a funkce mění po celou dobu; Je to křehké, drahé a lákavé pro zloděje; A může snadno odvrátit od zkušenosti, kterou se snažíte mít. Ještě horší, hodně z toho prostě nefunguje velmi dobře, jakmile se dostanete na silnici.

Píšu o technologii pro cestovatele, protože rok 2011, a hodnocené mnohem více zbytečnější pomůcky, než se mi záleží na pamatovat. Příležitostně, ačkoli, něco vyniká: telefon, který je zvláště trvanlivý, notebook, který je překvapivě dobrá hodnota, trochu příslušenství, které skutečně zlepšuje vaši cestu.

Tady, pak, jsou moje doporučení 2017 pro kvalitní tech zařízení, která dělá vaši cestu jednodušší a jednodušší, aniž by zničení vašeho bankovního zůstatku nebo příspěvku zavazadel.

Smartphone.

Smartphone je snadno jediný mnoho užitečných technologií a cestovatel si může koupit. Ve skutečnosti, protože nahrazuje vše od baterky na kameru, průvodce k hudebnímu přehrávači a mnohem více, mnoho lidí může (a dělat) dostat pryč bez balení jakýchkoli dalších gadgetů.

Můžete strávit pod 250 dolarů za dobrý rozpočet model, nebo blízko $ 1000 pro nejvyšší verzi. Existují výhody, jak utratit více, samozřejmě, ale ne každý potřebuje další funkce, které přicházejí s vyššími cenovými značkami. To jsou moje top výběry přes rozsah:

Rozpočet – Motorola Moto G 5 Plus. Motorola dělá několik let dobré, ekonomické smartphony a moto g 5 plus pokračuje v trendu. Za přibližně 230 dolarů (méně, pokud dostanete model s Amazon ADS), budete mít telefon, který dělá všechny základy dobře. Je to také voda odolná. Baterie by mělo vydržet všechny, ale nejdelší cestovní dny, a tam je “turbodmychadlo”, který dává šest hodin mnohem více používat za pouhých 15 minut a můžete dokonce držet v mikro-SD kartě, takže nikdy nebudete vyčerpat úložný prostor . Je to snadno můj top rozpočet vybrat nejlepší.

Střední kategorie – oneplus 3t. Oneplus se rozkládá středně ceny telefonů s high-end specifices a 3T je zatím nejlepší. Za méně než 500 dolarů, dostanete smartphone s mnohem více úložný, pamětí RAM a surovinou než zařízení, která stojí mnohem více. Má Dual SIM SLINS, takže můžete snadno přepínat mezi domovskou SIM SIM a peníze-úspornou místní SIM kartu; celodenní životnost baterie; a rychlá nabíječka, která ji bere od 0 do 60% za půl hodiny.

High-end – Apple iPhone 7 nebo Samsung Galaxy S8. Majitelé Android s velkými bankovními účty by měli vyzvednout Samsung Galaxy S8. Je to nejsexestový smartphone na trhu, se zakřiveným “nekonečno” displej, který dělá každý jiný telefon vypadat staré a nudné. S8 CRAMS na větší obrazovku do menšího prostoru než konkurence, a má spoustu úložiště a RAM plus slot mikro-SD pro zajištění toho, že nikdy nebudete vyčerpat prostor. Spolu s úžasným výkonem je to voda a prach odolný a má jeden z nejlepších kamer, které najdete na libovolném telefonu.

Tablety a e-čtenáři

Nechcete dělat každý technický úkol na vašem telefonu? Zatímco jsem přestal doporučovat některý z menších tabletových počítačů – když má telefon 5,5 “displej, je tu malý bod také nosit 7” tabletu – větší modely jsou jiný příběh.

Apple: iPad. Konvenční iPad je nejlepší pro mnoho cestujících. To je v závěru a cenu nedávno, a nyní získáte užitečné, lehké 10 “tablet (verze Wi-Fi-only), s dostatečným úložištěm, po dobu více než 300 dolarů. Je to ideální pro prohlížení Netflixu, procházení e-mailu a zůstat aktuální na Facebooku! (Také se můžete dostat do SIM karty, ale je to mnohem dražší a stojí za to zvážit, pokud nemáte odemčený smartphone a chcete zůstat ve spojení po celou dobu.)

Android: ASUS ZENPAD 3S 10. ASUS ZENPAD 3S 10 vám dává rychlejší, méně drahý tablet, s úžasnou grafikou a mnohem více úložného prostoru. Má rychlou možností nabíjení (zvláště užitečné pro ty podstatné tabletové baterie) a micro-SD slot pro přidání ještě mnohem více úložného prostoru, když vyčerpáte. Je to prémiová tableta, elegantní a lehká a dobře stojí za to peníze.

E-Reader: papírwhite. Pokud potěšíte v dobré knize, zvažte také e-reader. Už několik let používám jeden z Amazonův Kindles a nedávno upgradoval na papírwhite. S non-oslnění obrazovky, týdny životnosti baterie a vestavěné světlo, které nemají vaše oči nebo obtěžují ostatní v tmavých pokojích, je snadné doporučit. Nesoucí fyzické knihy šetří hmotnost a prostor v tašce, a v zemích, kde jsou těžké najít anglické jazykové knihy, je možné stáhnout nový s pár kohoutků je bohem.

Notebooky

S telefony a tabletamiVíce výkonu a skladování Každý rok je méně potřebuje mnoho cestujících, aby nést něco jiného. Pokud plánujete dělat mnohem více než lehké práce ze silnice, ale stále není žádná náhrada za dobrý notebook.

Okna: ASUS ZENBOOK UX330UA. Nejlepší hodnota za peníze zdaleka je ASUS ZENBOOK UX330UA. Společnost dosáhla velmi dobrá, lehká, 700 $ notebooky na několik let a poslední model pokračuje v tradici. To dostane všechny základy nejlepší – 8 GB RAM, 256 GB pevný disk, vynikající životnost baterie – zatímco má mnohem více než dost energie, a váží dobře pod tři libry. To nedělá hloupé kompromisy, jako je vyříznutí USB porty nebo čtečky SD karet, a můžete dokonce zapnout na televizi ve vašem domě Airbnb, abyste mohli zobrazit své oblíbené pořady.

Mac: MacBook Pro. Vzduch, který byl považován za ideální cestovní notebook, nebyl aktualizován tak dlouho, nemá smysl jej koupit. 12 “MacBook je také splatný pro aktualizaci a relativně pomalý procesor a jen jeden port USB-C, který se také používá pro nabíjení, jste docela omezen v tom, co můžete dokončit. Kdybych zvažoval jeden z nich, pravděpodobně bych se rozhodl zachránit spoustu peněz, a místo toho si koupit iPad Pro a Bluetooth klávesnici. To řekl, že starší verze MacBook Pro spadl v ceně a váží pouze 3,5 liber a přichází se staromódními sloty USB a SD kartou. Nový model, zatímco elegantní a lehký, je docela drahý a nepřijde s těmito vlastnostmi. Vybírám si non-Apple produkty, ale pokud jste hledali silný počítač Apple, starší MacBook Pro je nejlepší volbou.

Příslušenství

Není třeba vyplnit batoh s miniaplikacemi, ale několik dobře vybraných doplňků jde dlouhou cestu. Lepší Wi-Fi, jednodušší nabíjení, snadné zálohování fotografií a utopení hlučných dětí (a hlučnějších dospělých), zlepšuje jakoukoli cestu. Zde je osm doporučení příslušenství přesně to:

Multi-USB Cestovní adaptér – to je moje nejoblíbenější cestovní dostupnosti. Je to malé a lehké a umožňuje účtovat až čtyři USB zařízení z jediné zásuvky. Je to úžasné v ubytovnách a letištích, přichází s adaptéry klipů, které vám umožňují využít v 150 zemích a náklady za dvacet dolarů.

Cestovní napájecí pás – Pokud provádíte také zařízení jako notebooky a fotoaparáty, které potřebují nabíjení ze zdi, použijte místo toho jeden z těchto malých výkonových proužků. Se dvěma severoamerickými zásuvkami plus tři USB porty, můžete vše najednou napájet. Jen nezapomeňte zabalit také univerzální cestovní adaptér.

Nabíjecí kabel – vždy zabalím dlouhou kabelovou televizi USB pro můj telefon, plus malý náhradní v případě, že se rozbije. Dodatečná délka je super-užitečná, když je napájecí zásuvka na polovině zdi … což se zdá být vždy.

Šumuně izolační sluchátka – křičí děti, chrápání koleje koleje, honičující rohy. Vymeznul jsem je s těmito sluchátkami izolací hluku. Hudba a podcasty zvukoví skvěle, utopili prakticky všechno (a všichni), a tam je i trochu nesoucí případ, aby je chráněno a rozrušené. Když jsem je nechal v letadle v Bangkoku, šel jsem přímo a zakoupil stejný model znovu.

Robustní USB Stick – Ať už zálohujete výlety, ukládáte spoustu televizních pořadů, nebo jen sdílení souborů s kamarády u hostelu, USB hůlka vždy přichází v ruce. Rozhodněte se pro tuto robustní verzi – bude to stát mnohem více zneužívání a stojí asi stejně více jemnější modely.

Cestovní směrovač a přenosná baterie – víceúčelové miniaplikace jsou optimální pro cestovatele, přinejmenším když jsou studii, a tento Hootoo cestovní router jistě je. To zvyšuje Wi-Fi sítě a umožňuje je sdílet mezi všechna vaše zařízení, má 10 000mAh baterie, aby se vše nabitý, a umožňuje zapojit USB Stick nebo Přenosný pevný disk, takže můžete kopírovat soubory z telefonu nebo tabletu.

UE Roll 2 přenosný reproduktor – Existují tisíce cestovních reproduktorů, ale mnozí z nich jsou hrozné. Pokud chcete sdílet své písně s hostelem nebo kolem táboráku, proveďte laskavost a získejte UE Roll 2. Je to tenké a lehké a vodotěsné, s fantastickým zvukem pro jeho velikost a až devět hodin životnosti baterie. Není tam nic lepšího pro ty peníze nejlepší.

Grayl ultralehlight čistič vody – v průběhu let jsem použil spoustu čističů vody a Grayl je ten, s nimiž jsem uvízl. Je to lehký, super-jednoduchý, který se používá, a zbaví se do značné míry každý ošklivý, můžete si myslet, plus to funguje jako normální láhev v místech, kde je voda bezpečná. Moje přítelkyně ji používala každý den na dvoutýdenní výlet v Mozambiku, a nikdy nemocný. Pokud chcete bezpečnou vodu po celou dobu jdou, přičemž se rozřezáte na plastové použití, rozhodněte se pro Grayl.

*** Čím méně věcí, které musíte dostat poškozené nebo ukradené, tím méně času strávíte a staráte se o to a obavám se o to.
Onc.E Udělali jste své rozhodnutí, zabezpečit něco jemného s případem (to je mnohem levnější než nákupní náhrady), a ujistěte se, že jste opravdu starali, je pokryta vaším cestovním pojištěním. Vyzkoušejte vše důkladně, než odejdete domů, takže přesně víte, jak to funguje a může se vypořádat s jakýmkoliv problémem, když jste stále dostali čas a poštovní adresu.

Dave běží příliš mnoho adaptérů, místo věnované technologii pro cestující. Geek, pokud si pamatuje, pracoval v něm patnáct let. Nyní je založen mimo batoh dlouhodobě, Dave píše o cestování a tech odkudkoliv s napůl slušným internetem a úžasným výhledem. Můžete ho také najít mluvit o životě dlouhodobého cestovatele v tom, co dělá Dave?

Jak cestovat po světě na 50 dolarů denně

My New York Times Nejprodávanější Pohled na World Cestování vám bude poučit, jak zvládnout umění cestování, takže se dostanete z vyšlapané cesty, ušetřit peníze, a mít hlubší cestovní zážitek. Je to váš A až Z plánovací průvodce, že BBC nazval “Bibli pro cestovatele rozpočtu.”

Klikněte zde, abyste se dozvěděli mnohem více a začněte číst dnes!

Rezervujte si výlet: logistické návrhy a triky
Rezervovat svůj let
Najděte levný let pomocí Skyscanner. Je to můj oblíbený vyhledávač, protože hledá lokality a letecké společnosti po celém světě, takže vždy víme, že žádný kámen není ponechán nevrtaný.

Rezervujte si ubytování
Můžete si rezervovat hostel s Hostelworld. Pokud chcete zůstat někde jinak než hostel, použijte Booking.com, protože důsledně vracejí cenově dostupné ceny za penziony a hotely.

Nezapomeňte na cestovní pojištění
Cestovní pojištění vás bude zabezpečit proti nemoci, zranění, krádeži a zrušením. Je to rozsáhlá ochrana v případě, že se něco pokazí. Nikdy nechodím na výlet bez ní, když jsem ho v minulosti musel použít mnohokrát. Moje oblíbené společnosti, které nabízejí nejlepší služby a hodnotu, jsou:

SafetyWing (nejlepší pro každého)

Zajistěte svůj výlet (pro ty nad 70)

Medjet (pro další evakuační pokrytí)

Připraven si rezervovat cestu?
Podívejte se na stránku zdrojů pro nejlepší společnosti, které chcete použít při cestování. Seznam všech těch, které používám, když cestuji. Jsou to nejlepší ve třídě a nemůžete je používat na cestě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *