Menu Close

CAMPGRAGHT Spotlight: Durango RV Resort

Carmel Mooney je editorem naší sesterské stránky, silniční výlety pro páry. Napsala tento týden v kempovém reflektoru. Pokud byste chtěli nominovat kemp, který se má objevit, zanechte nám komentář.

V průběhu let jsme zůstali v mnoha RV kempech a letovisek všech typů a velikostí. Mnoho RV parků, na kterých jsme zůstali, bylo průměrné a mezi věcmi, které jsme zjistili, že u některých bylo obtěžující, byl hluk, nedostatek věcí dělat nebo vidět, nepřátelský personál a jen celkový zážitek pro děti.

Nakonec jsme se s ní naplnili, překročili se, a pak někteří v ohromujícím letovisku Durango RV v Red Bluff v Kalifornii se nacházejí na krásné řece Sacramento mezi Sacramento a Mount Shasta.

Kalibr tohoto vynikajícího letoviska byl na rozdíl od toho, co jsme kdy měli to potěšení zažít. Skutečný letovisko, jedná se o špičkový domov v každém ohledu. Čistota, přátelský personál, pečlivě udržované důvody a klid a ticho byly jen několik z mnoha věcí, které způsobily, že tento malý drahokam vynikl od všech ostatních.

Zatímco resort je ve všech ohledech vyrovnaný a příjemný, je toho spousta. Užili jsme si bocce míč, basketbal, plavání v obrovském, nádherném vyhřívaném bazénu, relaxaci v nedotčených lázních a v noci jsme si povídali s dalšími táborníky kolem krásných, obrovských, plynových ohně.

Objevili jsme díky myšlence druhu a velmi pozorného personálu, několika nádherných cyklistických stezek podél řeky. A toto letovisko bylo tak přátelské k domácím mazlíčkům, dokonce i náš starší labradorský retrívr se cítil milován a hýčkán. Mají dokonce psí oblasti mytí a cvičení pro domácí mazlíčky.

Ne ráno během našeho pobytu si všichni užili palačinky a zahrnuli místní klobásu (nejlepší, jaké jsme kdy měli) podávané s palačinkami Melt-in Your-Mouth. Byly to narozeniny mého manžela a zaměstnanci mu dokonce koupili zmrzlinový dort pro všechny hosty, kteří si mohli užít a oslavit společně.

Tento RV Resort má všechno. Nabízejí internet, věci, jako je kovbojská poezie, ukázky vaření, místní historické reproduktory, masážní terapii, bingo a ještě mnohem více. V této oblasti jsou bowlingové, vinařské zájezdy, ochutnávka olivových a vín, nespočet muzeí, umělecké galerie, birding, jízdy na řece a seznam pokračuje a dále. Domov je pro děti plochý a bezpečný a úžasný, aby si užili bezpečné svobody a přitom se mísili s ostatními dětmi na kole a stříleli obruče nebo hráli bocce se svými sousedy RV.

Sběr odpadků se provádí každý den z každého kempu, čerstvá káva a čaj jsou nabízeny v kanceláři celý den spolu s úsměvem a úžasnou pohostinností a skvělý malý obchod je na místě pro všechny incidenty, které možná budete potřebovat nebo zapomenout. Supermarket je jen blok daleko, pokud budete potřebovat něco víc. Překvapivě, způsob, jakým středisko čelí řece, máte pocit, že máte odlehlé malé příbytek od zaneprázdnění města.

Je těžké uvěřit, že takové nedotčené a krásně jmenované RV resort by mohlo nabídnout takové přiměřené ceny, ale to, dokonce i pro nábřežní prostory. Durango RV Resort je opravdu zvláštním místem, kde si můžete odpočinout, znovu vytvořit a užít si domov daleko od domova.

Šťastný kempování!

Příbuzný

Jak může kempy pomoci „získat vaši povahu“, kdo potřebuje letní tábor? Kempy dnes nejsou jen pit toalety a kempovací místa. Campgrounds stále více přidává vzdělávací programy a aktivity určené k tomu, aby celé rodině pomohly dozvědět se o přírodě.
1. června 2011 v „Nejlepší kempy“

Fantasy kempování: stromové domy, vlaky, zakryté vozy a Tipisiti je docela těžké být lepší než kempování. Ale přemýšlejte o tom, co by vaše děti řekli, kdybyste jim řekli, že trávíte noc ve skutečném krytém vozu, jako ty, které průkopníci použili před více než stoletím. Nebo ve stromovém domě. Paul Bambei, prezident a generální ředitel…
13. června 2011 v „kempu“

Americký nejlepších 100 kempingových nástrojů pro Campgroundsmy, ReserveMemeca.com, včera oznámili své výběry pro 100 nejlepších kempů v Americe. Miluji rezervace. Tato stránka vám umožňuje vyhledávat kempy na vaší cestě a má snadno používat mapy skutečných kempů, jasné informace o tom, co je v každém kempu, a můžete prohledat všechny…
23. května 2009 v „Nejlepší kempy“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *