Menu Close

Rodinné stolování v Gulf Shores, Alabama

smíchají jednu část slunce se stejným množstvím bílého písku, čerstvého vzduchu a slané vody a pobřeží Perského zálivu, Alabama v newyorské minutě vyvolá vaši chuť k jídlu. S dostatečným jídelním místem a neomezenou šancí na čerstvé regionální mořské jídlo jsme jedli naši metodu po pobřeží s jídlem pro děti na břiše (er, mozek).

Hangout

Hangout, který podporuje majetek na prvním oceánu, je prominentní „Hang Loose“ bezstarostné jídelní zařízení (kde 59 končí a zábava začíná). S velkorysým vnitřním posezením a prostorným prostorem na terase se mladí lidé mohou těšit na tanec na online hudbu, hrát si v Sand Hill a také výlet s výrobcem pěny (toto video You Tube vám poskytuje koncept toho, co lze očekávat jako jako jako jako stejně jako co nosit). Po-zapálení slunce zaměřené na dospělé se hangout obsahuje hamburgery, drůbeží proužky, smažené krevety, grilované kuře a grilované mahi v nabídce Youngs (10, jakož i pod, podávané s ovocným šálkem, spudům nebo Mac a také stejně Sýr za 6,50 $). Během výškových měsíců je nabízena sezónní snídaně v rodinném stylu (děti jedí za 4,50 $).

Lulu je na Homeport Marina

Lulu’s At Homeport Marina, který se nachází na meziprocesové vodní cestě, která meandruje do Mexického zálivu, je vývoj nikoho jiného než Lucy Buffett. Lulu’s přidává svůj osobní dotek do menu, místa konání i atmosféry a přidá do vaší domácnosti nějakou barvu. Vytvořeno pro udržení patronů všech věkových skupin pobavených před, během, stejně jako po jídle, mohou mladí lidé hrát v Luluově fontáně pro mládež, poslouchat online hudbu, nakupovat v maloobchodním obchodě, vylézt na horu mládí (třípodlažní lezení (třípodlažní lezení přístroje), nebo si jen užívejte lodě motoroling.

Rodiče si mohou nakupovat menu s alergií uspořádanou tak, aby zabránily lepku, vejci, mořských plodách, měkkýšů, mléčným výrobkům a sóji, podle stravovacích potřeb nebo výběru ze standardního menu pro mladé. U mladých lidí 14 i pod, možnosti zahrnují hovězí cheeseburger nebo Quesidilla (4,95 $) nebo smažené krevety nebo grilované nebo smažené ryby (5,95 $). Pro regionální pochoutku vyzkoušejte kaviár L.A. (Lower Alabama) (Black-Eyed Peas v Balsamic Vinaigrette za 4,95 $) nebo smažené krabí drápy (čerstvé i místní) za 18,95 $ (spousta sdílení, pokud můžete).

Tackety Jacks

Dole i přes mezimotorovou vodní cestu z Lulu’s v Homeportu je jedním jasnějším místem konání jídelního zálivu v Gulf Shores. Prostorné i vzdušné, lepkavé konektory jsou stále tak lehce zmenšeny od souseda na sever. Tacky Jacks, která má písečnou pláž s hračkami a obchod s dárkem, přitahuje poněkud starší karaoke a sportovní dav. Stravování pro mládež s trochou nabídky s trochou vittles (12 i pod), jsou možnosti lil ‘kuřat, malé smažené krevety, grilované sýry a rybářské ryby (5,99 $). Dobrodružné (a hladové) domácnosti se mohou pokusit o mexický předkrm odpadků nebo sdílet 1/2 libry královských červených krevet. Prominentním nápojním nápojem je Bushwacker, zmrazený mléčný koktejl „pouze pro dospělé“.

Příbuzný

Neohrožená půda: Metropolitní zemědělství a domácí stolování v restauraci Chicagothe Greenest ve městě Chicago, třetí strany licencované Ekologickou asociací restaurací, nás neobvyklá pozemek učí o metropolitním chovu a udržitelnosti v metodě, která je jednoduchá strávená .
18. května 2011 v „Illinois“

Rodinné stolování v Chicagu Southlandthe Road Trips „Feed Me“ Mantra, je jednoduché, ale ne vždy jednoduché. Na našich domácnostních cestách hledáme rozšíření „večeře doma“, kde se kdy potulujeme. V nepřetržitém procházení pro vysoce kvalitní, cenově dostupné, regionální a chutné jídlo jsem sbalil děti a zamířil do Chicaga…
26. července 2011 v „Food & Drink“

Park Place: Oasis na výletu v Leawoodu, Kansaspers možná nekonvenční dovolená destinace pro výlet, místo nákupu parku v Leawood v Kansasu (Greater Kansas City) je objížďka typu „něco pro každého“. Poloha Parku je nalezena v blízkosti 117. a také NALL a je cílovým místem pro nakupování, stravování a zábavu. Vývoj smíšeného prostoru, objevíte obyvatele, návštěvníky a …
28. června 2012 v „Kansas“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *