Menu Close

17 Romantické cestovní tradice, které nyní začnou nejlépe

, říkají, že plánování vaší dovolené je stejně důležité, jako když jste skutečně pryč. Takže počínaje těmito romantickými cestovními tradicemi, než odejdete, učiní vaši další cestu mnohem nezapomenutelnější.

Cestování je jednou z našich vášní a je to jeden z hlavních důvodů, proč jsme spolu. Když jsme si udržovali pohromadě na cestě a stále jsme cestovali pohromadě, vytvořili jsme několik tradic.

Tyto malé praktiky a tradice pomáhají vytvářet silnější vzpomínky na našich svátcích. Rovněž udržují cestu naživu, když jste zpět domů.

Cestování se svým partnerem může být nejvýznamnějším testem vašeho vztahu a pokud potřebujete několik tipů, zde našich 10 nejlepších kusů pro cestování spolu jako pár.

A pokud nemáte žádné cestovní tradice nebo hledáte mnohem více, co by se přidalo na vaše cesty, sestavili jsme seznam, který vám poskytne trochu inspirace.

Romantické cestovní tradice

Romantické cestovní tradice, než odjedete

1. Naplánujte si cestu společně a nastavte časovač odpočítávání ve svých kalendářích

Jak se říká, „dostat se tam je polovina zábavy“, ale myslím, že očekávání cesty může být ještě mnohem vzrušující.

2. Před odjezdem si můžete dát tematické datum

Podívejte se na film týkající se vašeho cíle, přejděte do restaurace s touto kuchyní nebo přehrávejte hudbu z tohoto cíle v pozadí, než půjdete.

3. Začněte se učit několik užitečných frází v jazyce, kam cestujete

Můžete to udělat společně a pomáhat si navzájem, nebo to můžete udělat jako tajemství, abyste svého partnera překvapili, když si můžete po příjezdu nakupovat v baru.

4. Do svého e -mailu přidejte opravdu vtipnou zprávu z kanceláře

Máme přítele, který hodně cestuje do práce. Zní to divně, ale nemůžeme se dočkat, až ji znovu zmizí, aby zjistila, co říká její automatické repce!

Můžete také přidat legrační hlasovou schránku pro svůj telefon, když jste pryč … Nezapomeňte ji změnit, až se vrátíte.

Romantické cestovní tradice pro začátek vaší cesty

5. Opijte příležitost

Pro nás dovolená začíná, jakmile jsme se přihlásili na letišti a máme v baru drzé šampaňské.

Pokud jedete do cíle nebo nechcete pít, když letíte, zavolejte dopředu a požádejte o nějaké šampaňské, aby ve vašem pokoji čekalo na váš příjezd.

Romantické cestovní tradice, když jste na místě

6. Vytvořte sérii fotografií vaší cesty

Mohly by to být dveře, okna, psi nebo cokoli, co vás bere. Tyto série poskytují soudržnost vašim fotografiím a přeměňují každodenní snímky s prázdninovou album, která vás vezmou zpět do vašeho času pryč.

7. Pořiďte fotografii společně ve stejné póze nebo pozici všude

Podobně jako vytvoření série fotografií, mít stejnou pózu na každém místě je místo jedinečně vaše. Nezapomeňte fotografovat s lidmi, které potkáte. Tak často jsou to lidé, se kterými se setkáte, když jste pryč, což dělá dovolenou nezapomenutelnou.

8. Zamkněte jej

Vytvořte inspiraci z Pont des Arts v Paříži, na cestě si vezměte visací zámek a zamkněte ji na místo, které navštívíte. Napište své iniciály do zámku – a nezapomeňte pořídit fotografii!

Ujistěte se, že to však neporušuje žádné místní zákony, a mějte na paměti, že ne každý považuje to za romantické gesto.

Pokud hledáte alternativu k zámku, napište své iniciály na kámen a skryjte ji někde z cesty. Pokud se někdy vrátíte na toto místo, je zábavné zjistit, zda je stále tam.

9. Udržujte cestovní deník

Je těžké to všechno vzít, když cestujete, a nebudete si to všechno pamatovat později. Vezměte si na každou cestu speciální notebook a zaznamenejte si dny a vzpomeňte si na ně později.

10. Dejte své cestě vůni podpisu

Vůně je tak úzce propojena s pamětí, takže si vyberte konkrétní vůni, která se po celou cestu nosí. Noste jej zpět domů, abyste byli přepravováni zpět okamžitě.

To je také skvělá tradice pro váš svatební den, kterou můžete také přivést zpět na výročí.

Romantické cestovní tradice, když se vrátíte domů

11. Sbírejte smysluplné suvenýry

Při cestování už moc nekoupíme, ale rádi si koupíme něco zvláštního, co si můžeme uchovávat v našem domě, abychom nám připomněli cestu.

Máme také tradici nákupu vánočních dekorací, takže když strom zdobíme, musíme mluvit o všech místech, kde jsme byli spolu. Je to skvělý způsob, jak si vzpomenout na konci roku a naplánovat si své cesty na příští rok.

12. Kupte si speciální oděv z cíle, který cestujete

Pokaždé, když ji nosíte doma, připomene vám to společně vaši cestu. Jen mějte na paměti, že tato položka může být pouze domácím oblečením.

Všichni máme takové nákupy na dovolenou, že? V tuto chvíli se chystáme, dostáváme položku oblečení domů, abychom si uvědomili košili rybářské košile, která vypadala fantasticky na odlehlém pobřeží, kterou jste navštívili, a ve skutečnosti vás ve skutečnosti vypadá jako neuvěřitelně neobvyklý tvar.

RomovéNIC Travel Travels, které udržují cestu naživu

13. Vytvořte si vlastní suvenýry s fotoaparátem

Nenechte své fotografie zastavit na pevném disku. Vytiskněte si své oblíbené, aby se na zdi snížily nebo vytvořte fotografii vaší cesty. Můžete si dokonce vytvořit vlastní magnety lednice.

14. Znovu vytvořte svůj preferovaný recept z cesty

Jim nyní dělá tyto Taralli z naší poslední cesty do Itálie a každý vkus nás vrací zpět do Puglie.

Romantické cestovní tradice, které přidají do vašeho vztahu

15. Naplánujte si každý rok výlet k narozeninám

Dokonce i pobyt je skvělý způsob, jak oslavit. Možná si nemyslíte, že je to „cestování“, ale i výlet ve vašem vlastním městě je cesta.

16. Vyberte cíl, abyste se stali vaším běžným místem

Udělejte z něj každoroční výlet a bude to ideální místo, kde si můžete úplně odpočinout a odpočinout si. S tak četnými místy, kam jít a vidět, rozhodnutí jít někam novým přes cíl, kterým jste byli předtím, a láska vás nechává zlomeným ve dvou.

Rádi se vracíme do Port Stephens po pobřeží ze Sydney. Jdeme tam už roky a cítíme se jako domov z domova. Úžasně se nám pokaždé podaří najít něco nového.

17. Naplánujte si výlet jen pro sebe

Mohlo by se to zdát sobecké a ne tak romantické cestovat sám nebo se svými přáteli, ale je to skvělý způsob, jak pro vás něco udělat. A naplněním poháru musíte mnohem více vrátit se ke svému vztahu a můžete si navzájem osvěžit svůj každodenní.

Rádi bychom věděli, jaké jsou vaše cestovní tradice. Máte cestovní praktiky z dětství nebo něco, co musíte udělat v každém cíli? Sdílejte své cestovní tradice v komentářích níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *