Menu Close

13 Umístění jít do centrálního Japonska na jaře (včetně třešňových květů)

Je to žádné tajemství, které zbožňujeme Japonsko! Do dnešního dne zůstane naše mnoho šel do země. Ve skutečnosti, když pandemie poprvé choval svou nevzhlednou hlavu v roce 2020, byli jsme uspořádáni k dokončení nohy ve všech svých prefekturách. Byl to jeden z našich velkých výletů, které byly zrušeny. Ale víte, co je to nový rok! Naše opravdu naděje bylo dole, když začalo 2021, ale tentokrát kolem sebe, jsme si vybrali, abychom byli optimističtí. Takže Již brzy, vyhlásíme to! V letošním roce se budeme vracet do Japonska, jakmile se země znovu otevře turisty.

Ale kam jít, když se to stane? Byli jsme téměř všemi regiony, ale je tu jeden, který žije v našich hlavách zdarma. Je to vždycky nastavení v našich snění a první objeví se, když je diskutována pozemek rostoucího slunce – oblast Chubu.

Také chápal jako centrální Japonsko, díky své poloze a silným lpícím tradici. Byli jsme tu pětkrát a nevadí, že se vrátíme znovu a znovu, protože (1) je to obrovská oblast pokrývající velkolepé vysočiny, tahová města a památkové památky; (2) Je tu jen tolik vidět a dělat; a (3) můžete najít mnoho pozoruhodných skrytých oblastí v centrálním Japonsku.

Doufejme, že když Japonsko opět otevře své dveře, bude to čas na jaře, protože je to nejkrásnější sezóna! Teplota je pohodlná, potrava Aplentura, květiny abloom, a Oh, třešňové květy!

Využíváme tohoto prostojů, abychom naplánovali naši cestu, takže jsme zřídili naše kontakty na centrálním japonském cestovním ruchu za to nejlepší atrakce, které si můžete vychutnat na jaře, předpokládá se v Japonsku. Na základě jejich doporučení je zde náš seznam!

Co je v této příručce pokryto?

1. Cherry Blossom oblasti v Nagoya
2. Kormorán rybolov v Kawaramachi, Gifu City
3. Udatsu Wall Historical District, Mino City
4. Staré město Takayama
5. Jaro v Shirakawa-Go
6. Iwasehama pláž, Toyama
7. Sezónní mořské plody v Toyama
8. TONAMI TULIP PARK
9. Cherry Blossom Oblasti v Kanazawě
10. Kanazawa’s Gold Leaf Zmrzlina
11. Rovo Park v Komatsu City
12. ASUWA řeky Cherry Blossoms, Fukui City
13. Awara Onsen.
Hokuriku Area Cestovatel projít Takayama
Další návrhy na YouTube ⬇️⬇️⬇️related příspěvky:

1. Cherry Blossom oblasti v Nagoya

Nagoya je největší město v centrálním Japonsku, takže začíná odtud. A v centru města, dobrá oblast pro kontrolu je hrad Nagoya, zejména palác Hommaru. Původní palác a hrad byly zcela zničeny v roce 1945, ale v roce 2018 byla konečně dokončena jeho úplná restaurování.

Ale na jaře budete ještě více pod napětím, abyste se procházeli kolem, protože kolem hradních důvodů jsou 1,000+ třešňových květů stromů malování stránky růžové!

Další neuvěřitelné místo je podél řeky Yamazaki, jejichž 2,5 kilometrů jsou lemovány přes 600 Yoshino třešní. Zkontrolujte také mnoho parků, které stínují mapu Nagoya včetně parku Tsuruma, Meijo Park, Arakogawa Park a Togokusan Ovoce Park.

2. Kormorán rybolov v Kawaramachi, Gifu City

Kawaramachi je jedním z mnoha idylických čtvrtí Gifu City. Na břehu řeky Nagara, jeho obyvatelé se spoléhali na rybolov mnoha dějin. Turisté však také mohou zažít také!

Kawaramachi je nejlepší pochopený pro rybolov kormoránu. Kormorány jsou vodní ptáci, kteří mohou dovedně chytit ryby a udržet je celé v ústech a krku. Po staletí, místní obyvatelé je používají k tomu, aby chytil Ayu (Sweatherfish), což je základním proteinem ve městě. To se typicky podává v restauracích včetně Kawaramachi Izumiya.

Zatímco Ayu je obecně považován za letní delikatesu, začne se objevit v pozdním jaře. Takže pokud se po pozdní květnu objevujete, můžete být pro léčbu!

Kawaramachi také přístavy několika reproduktorů-éry skladů, které byly transformovány do obchodů a měšťanských domů.

3. Udatsu Wall Historical District, Mino City

Když už mluvíme o Bygone-éry domů, dalším místem, kde byste mohli být přepraveni do starých časů, je historická čtvrť Udatsu ve městě Mino City, i v prefektuře GIFU. “Udatsu” označuje bránu firewall, který se používá na koncích střech budov, aby se zabránilo požárům. Je to společný jmenovatel struktur v této oblasti, tedy jméno.

MINO CITY je také chápáno pro vytváření Washi, konvenčního japonského papíru. Jako řemeslo je Washi zapuštěno do japonské kultury, což je důvod, proč je myšlenka na nehmotném kulturním dědictví UNESCO. MINO CITY je uvedeno, že objetí Washi z celého srdce předvádí, že předvádí umyvadlo v celém městě! To nás dělá opravdu nadšený!

4. Staré město Takayama

Z Mino Ota, plánujeme vzít si limited Express Hida do Takayama! Staré Město je extrémně dostupné od vlakového nádraží Takayama, asi 10 minut pěšky.

Několikrát jsme šli do Takayama, většinou jako zastávka na metodě nebo od Shirakawa-Go. Aleayama má vlastní kouzlo. Z dobře zachovalých dřevěných prodejních domácích domácích domácích, které nás vzalo na období EdoTS Ranní trh, kde jsme odebrali místní lahůdky. Ve svých obchodech jsme byli také schopni mít chuť Hida hovězího masa a Takayama Ramen, který byl oba delish! Nemůžeme se dočkat, až se vrátíme!

5. Jaro v Shirakawa-Go

Shirakawa-go v okresu společnosti GIFU odvolala turisty celoročně, ale na jaře je mimořádně speciální. Seznam světového dědictví UNESCO, Shirakawa-Go je jedním z japonských kulturních pokladů. To je nejlepší pochopeno pro své renomované století-staré gassho stylu doškových střešních statků, z nichž mnohé byly přeměněny na muzea, hostince nebo penziony.

Ano, byli jsme zde několikrát dříve, ale rozhodně se vždycky těším, že se vrátím k jeho zbraně!

6. Iwasehama pláž, Toyama

Zpět v den, pobřežní město Iwase vzkvétalo, poháněl do značné míry svým průmyslovým obchodním průmyslu Kitamaebune-Ship. Mnohé z jeho časných rozvojových budov byly zachovány, vyrábějící historické ulice, které si návštěvníci mohou dnes užívat.

Iwase-Hama pláž, chápal jako Etchu Maiko, poskytuje úžasný výhled na pohoří Tateyama a láká mnoho turistů v létě. Existuje však spousta míst vidět a jít do jiných ročních obdobích, zejména na jaře.

Nejjemnější metodou projít kolem Toyama je tím, že se tramvají, která běží s městem, spojující mnoho klíčových atrakcí.

7. Sezónní mořské plody v Toyama

“Nenechávejte Toyama bez odběru mořských plodů,” říkají. A mezi bohatým oceánem odměna, že to nabízí, bílé krevety je možná v horní části seznamu. Lokálně nazvaný Shiroi Ebi, je uvedeno, že má jemnou sladkost a silnou mořskou chuť.

Kde vyzkoušet tuto pochoutku? Jedním z nejvíce doporučených je snadno dostupný shireobitei, který se nachází v stanici Toyama. To typicky slouží Shiroi Ebi spolu s rýží Toyama Koshihikari.

Nemůže dostat dost japonského jídla? Další místo v TOYAMA, aby naše řešení s čerstvými mořskými plody je Shinminato Kittokito Ichiba, který poskytuje různorodý rozsah mořských plodů. Kromě bílých krevet, jiné MUSS-TRAY DELIKACIES JSOU BENIZUWAI CRAB A FIRFLY SQUID! To vše jsou sezónní, ale jsou k dispozici na jaře!

8. TONAMI TULIP PARK

Byli jsme na spoustě květinových parků v Japonsku – od levandulové polí v Hokkaido do živých řad Kyushu – ale stále jsme nadšeni jít do Tonami vlastní! Proč? Jedno slovo: tulipány! Mnoho prefektur v Japonsku vybralo oficiální květinu a pro prefektura Toyama, je to Tulipán! Koneckonců je to nejlepší výrobce tohoto baňatého květu v zemi.

Na jaře, Tonami City exploduje v barvě, když se Tulip Fair stane. V této době najdete více než 3 miliony těchto květin roztroušených po celém městě! Všude, kam vypadáte, najdete tulipány! Turisté jsou také kresleni k Tulipovi Marche, květinový trh v blízkosti Tulipního parku.

9. Cherry Blossom Oblasti v Kanazawě

Po dni krevet a tulipánů je čas hlavovat pro město Kanazawa. Kanazawa je hlavní město prefektury Ishikawa, další město, které udělal velkou práci při zachování a / nebo obnovení je historické a kulturní aktiva. Byli jsme tu několikrát dříve a nemůžeme dostat dost tohoto města!

Ale jeho jako pro zvyk je mnoho zřejmé na okrese atmosférické Kazue-Machi Chaya, nejlepší pochopený pro své staré školy čajové čajové a restaurace, které sedí na břehu řeky Asano. Při západu slunce, hluk Shamisen a Taiko bubny naplní vzduch jako Geisha Proveďte. Bylo nám řečeno, že pokud přijdeme na jaře, naše zkušenosti by byly úžasnější kvůli stromům třešňových květů zdobí banky a visí nad řekou.

Další oblast Sakura je park okolní Kanazawa hrad. Protože duben 2021 si můžete vychutnat více než 400 stromů Sakura, které jsou osvětlené ROM brzy do poloviny dubna.

Nedaleko Kenrokuen Garden je také místem pro obdivování třešňových květů. Původně byla vnější zahrada hradu, ale nakonec založila nezávisle. Tato 11-hektarová zahrada má 400+ třešňových stromů různých typů. Kenrokuen Illuminate je každý rok vyrovnán s dobou třešňového květu. Typicky jen asi sedm dní mezi koncem března a v polovině dubna, velkolepý pohled, který lze vidět pouze na jaře.

Ostatní oblasti Sakura patří řeka Saigawa Terrace a Mt. Okuutatsu park.

10. Kanazawa’s Gold Leaf Zmrzlina

Po obdivování květin, pojďme se projít tuto oblast a jíst zlato! Ale ne, nestrhněte módní šperky z hrdla. Mluvím o zmrzlině zlatého listu!

Kanazawa vytváří kolem 99% všech zlatého listu, který vychází z Japonska. Překrtitlivě – ER, ve skutečnosti, je to stále docela nečekané pro mě – zlatý list se také objeví ve své kuchyni, ne stejně jako součást desky nebo nádobí, ale také jako součást skutečného jídla. A není lepší metoda vyzkoušet jedlé zlatý list než měkká zmrzlina zabalená v elegantním zlatém listu. Jeden z nejvíce doporučených míst, které vyzkoušet, je Hakuichi “Gold Leaf Kagayaki měkké zmrzliny”.

Je to celoročně, ale proto, že jaro je, když se začíná dostat teplejší, zmrzlinuje rychlá oprava! Kromě toho, když jsem poprvé šel do Kanazawy před několika lety, nedokázal jsem to mít chuť, protože jsem věřil, že je to stejně drahé. Ale moji spoluhráči mají, protože se do něj potopili zuby. Na chvíli jsem byl tak závist, takže jsem to přidal do tohoto itineráře. Lol.

11. Rovo Park v Komatsu City

Protože jsme na téma třešňových květů …

Jen mimo Kanazawa je město Komatsu, kde najdete Rovo Park, další slavné místo pro obdivování Sakura.

Na jaře, třešňové stromy jsou osvětleny s více než 600 bonbori (tradiční papírové lampy) přidávání další vrstvy odvolání k květům, zejména v plném květu. Park je také zdobený četnými květy Wisteria. Ale je to všechno o načasování, protože tyto květiny jsou sezónní.

12. ASUWA řeky Cherry Blossoms, Fukui City

Ne, jsme se stále zdrželi s třešňovými květy! Fukui City má také svůj spravedlivý podíl Sakura Spots, mnoho pozoruhodně podél řeky ASUWA, která má 2,2 km sakura tunel n jaro! Ve skutečnosti, to bylo zařazeno do Top 100 Cherry Blossom vidí místa v Japonsku. Stačí se podívat na tyto obrázky, které nám poslali!

Fukui je také chápán pro konvenční wakasa-nuri hůlky! Na Wakasa-Koubou obchodu se můžete naučit, jak udělat pár nebo jen koupit jako suvenýry! Zkontrolujte další informace o tom, že jste zde vaše hůlky!

13. Awara Onsen.

Také ve fukui prefektuře leží Awara Onsen, kde si můžete vzít odvíjení ponoření do jednoho z jejich slavných horkých pramenů!

Onsen je jedním z nejlepších věcí o Japonsku, takže pokud se ocitnete v Chubu, dostanete příležitost jít na místo Hot Springs a nechat to prádlo své napětí pryč! Nebo v extrémně nejméně, jen namočte nohy v kterékoli z veřejné nohy, které si můžete vychutnat zdarma!

Hokuriku Area Cestovatel projít Takayama

Pokud máte v plánu kontrolovat více destinací v oblasti Chubu, zvážit, jak dostat Takayama-hokuriku oblast cestovatele projít Takayama, aby si užít neomezené jízda na JR Místní a omezené expresní vlaky, Hokuriku Shinkansen a autobusy podél trasy. To zahrnuje Hokuriku Shinkansen od Shin-Takaoka do Kanazawa.

Tento průkaz vám může poskytnout masivní úspory nákladů a udržet váš přepravní rozpočet nízký, takže si můžete vychutnat více, co musí centrální Japonsko nabídnout! Zkontrolujte ceny a více informací! ✅.

Tento příspěvek vám dá centrální cestovní ruch.
2022 • 02 • 14

Více návrhů na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Související příspěvky:

Dotonbori: Smyslové přetížení v Osaka, Japonsko

Snímek: Glico muž Dotonbori – Osaka, Japonsko

Tokio v zimě: 7 neuvěřitelných věcí, které mají dělat a umístění jít

Jak se dostat do Universal Studios Japan

Fukuoka do Hirošima: autobusem a kulovým vlakem (Shinkansen)

Nejlepší věci pro provádění v prefektuře MIE: Samostatný rozvrh

Kdo chce volnou jízdenku do Fukuoka, Japonsko?

12 nejlepších věcí pro práci v Kumamoto, Japonsko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *